×
Hledat v našem blogu

Vánoční balení semínek může být perfektní dárek

Máte v rodině zahrádkáře, bylinkáře nebo milovníka květin? Nevíte, čím potěšit svoji tchýni? Máme pro vás tip na originální vánoční dárek. Nenechávejte shánění dárků na poslední chvíli a vyberte si v pohodlí domova z našich krásných balíčků semen.

Napadá vás otázka, proč by někdo chtěl dostat semínka jako dárek? No, představte si ten pocit dojetí, když vám někdo daruje semínka oblíbené květiny nebo bylinky, kterou si můžete zasadit a pečovat o ni. Je to dárek, který roste a vyvíjí se, stejně jako vztah mezi vámi a člověkem, kterému ho dáváte.

Chcete-li potěšit milovníka bylinek, máme pro Vás výběr top deseti nejprodávanějších bylin, které užijte jak v kuchyni, tak jako bylinnou lékárnu. Z nabídky jmenujme například libeček, majoránku nebo šalvěj thajskou.

Pokud byste chtěli vašeho bylinkáře potěšit balíčkem konkrétních bylinek, v naší nabídce naleznete dárkový balíček semen levandule, které obsahuje sedm druhů této okrasné léčivé rostliny. Další možností je pak například dárkové balení semen bazalek s osmi druhy této aromatické léčivky.

Vaše blízké by také možná mohlo potěšit dárkové balení semen pokojových rostlin. Balíček obsahuje semena čajovníku, banánovníku, palmy, fíkusu a kávovníku.

Další tip je zejména pro otrlé pojídače pálivých chilli papriček. V balíčku jsou ty nejpálivější odrůdy pro opravdové chilli nadšence.

Pokud chcete vaše blízké obdarovat osobnějším dárkem, můžete u nás vybírat z dárkových balíčků pro babičky, dědečky, maminky nebo tatínky

V nabídce máme také směs nejoblíbenějších květin do truhlíku s pěti druhy pestrobarevných květů. S tímto balíčkem si vaše tchýně určitě bohatě vyzdobí balkón i terasu. Vybrali jsme pro vás směs těch nejkrásnějších letniček, které zpestří každý truhlík.

Pro milovníky ekozemědělství a biopotravin jsme připravili několik balíčků na klíčky nebo s tradiční biozeleninou, která potěší zejména milovníky zdravého životního stylu a dodá především v zimním období spoustu energie.

A na závěr bychom rádi představili letošní novinku – voňavou dárkovou krabičku, která je doslova nabitá směsí semen, ze které vypěstujete to správné koření pro každého kuchaře. Dárkové krabičky pro vás vyrábíme ručně z českého borovicového dřeva.

Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se