×
PPL Parcelshop

Kategorie

Zdravý česnek Plus - AgroBio - přípravek pro máčení sadby - 10 g + 50 ml

×

Zdravý česnek PLUS je fungicidní souprava pomocného přípravku Clonoplus a hnojiva Sulka Extra. Souprava je určená ke hnojení sadbového česneku máčením a poprachu stroužků česneku. Je schopna rozkládat patogenní houby.

Sulka Extra je anorganické půdní hnojivo ve formě roztokového koncentrátu síry. Hlavním účelem je dodání obsažených živin rostlinám

Clonoplus je rostlinný přípravek ve formě dispergovatelného prášku, který obsahuje spory hub přirozeně se vyskytujících v půdě. Ty mají schopnost rozkládat pro rostlinu organické zbytky v půdězvyšuje tak počet vzešlých rostlin a dynamiku růstu rostlin.

Tento přípravek je schopen přes zimní období rozložit sklerocia, mikrosklerocia a chlamydospóry patogenních hub.

Souprava postačí na 1 kg sadby česneku.

Číst víceShow less
226 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000624
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat přípravek zdravý česnek plus?

Hnojení česneku pomocí Sulky Extra probíhá alespoň 14 dní před výsadbou. Aplikuje se máčením na 6–12 hodin, poté je potřeba česnek nechat zaschnout.  

Rostlinný přípravek Clonoplus je možné využít třemi způsoby:

Ošetření před výsadbou – připravíme si suspenzi (10 g přípravku na 200 ml vody), kterou vlijeme na 1 kg česneku a v průběhu půl hodiny několikrát protřepeme, po té česnek necháme do druhého dne zaschnout.

Ošetření zálivkou těsně po vzejití – na povrch záhonu aplikujeme zálivku, kterou si připravíme když smícháme 2—4 g s 10 l vody. V případě podzimní výsadby česneku využijeme i třetí způsob, a to ošetření zálivkou na jaře po rozmrznutí půdy.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000624

Parametry

Výrobce
AgroBio
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se