×
PPL Parcelshop

Kategorie

Turfcomp - Symbiom - mykorhizní přípravek pro trávník - 3 kg

×

Turfcomp je pomocný přípravek rostlinného původu, tzv. travní kondicionér. Jde o přírodní hnojivo, mykorhizní houby a absorpční granule, které slouží k uchování půdní vlhkosti.

Jeho použitím vznikne symbióza (vzájemně prospěšný vztah) mezi mikroskopickými vlákny prospěšných půdních hub, které se napojí na kořenový systém rostliny. Vzniklá mykorhiza umožňuje lepší a dlouhodobý příjem vody i živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Lze tak přírodní cestou dosáhnout krásnějšího vzhledu a celkově lepší hustoty i vitality trávníku.

Mykorhizní houby napomáhají rozvoji kořenového systému rostlinyprodlužují vegetační dobu a zvyšují odolnost rostlin po jejich celý život. Zlepšují uchycení, růst a zvyšují odolnost vůči suchu a stresu.

Turfcomp též pomáhá zpevňovat povrch půdy a zabraňovat erozi.

Číst víceShow less
802 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000716
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat přípravek turfcomp?

Aplikujeme plošně těsně před vysetím travního semene, poté překryjte vrstvou zeminy. Pro podporu uchycení a vitality stávajícího trávníku aplikujte přímo pod travní koberec. Mykorhiza musí přijít do styku s kořeny rostlin.

Vysoce zatěžovaný trávník by se měl hnojit množstvím přípravku 300 g na m2 a málo zatěžovaný trávník 100 g na m2. Rostliny nelze předávkovat

Přípravek obsahuje přírodní jílové nosiče, 5 druhů mykorhizních hub, přírodní složky podporující mykorhizu a částice hydrogelu. Dále neobsahuje geneticky upravené organismy nezanechává škodlivé zbytky v půdě.

Další informace a přesné dávkování naleznete na obalu výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000716

Parametry

Vhodné pro
Trávník
Výrobce
Symbiom
Typ hnojiva
Pevné
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
77 Kč s DPH
Bacti UK je čistě přírodní, bioaktivní a ekologický urychlovač kompostu, který napomáhá rozkládat zbytky organické hmoty na kvalitní kompost. Díky svému složení navíc nezanechává žádnou chemickou stopu. Celý proces...
179 Kč s DPH
Probiotika Weiki pro rajčata jsou přírodním přípravkem, který zajistí zdravý růst a bohatou úrodu. Hnojivo zlepšuje celkovou vitalitu rostliny a potlačuje patogeny. Dále zlepšuje využití živin z přípravku, posiluje...
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se