×
PPL Parcelshop

Kategorie

Kristalon Plod a květ - Agro - pevné hnojivo - 500 g

×

Pevné hnojivo Kristalon Plod a květ je vhodné pro zeleninu, drobné ovoce, okrasné rostliny. Hnojivo Kristalon je nejoblíbenější hnojivo na českém trhu a prodává se již od roku 1996.

Svoji oblíbeností dosáhlo hlavně díky svým výborným hnojivým účinkům, a to jak u drobných zahrádkářů tak i u profesionálů. 

Jedná se o krystalické hnojivo, které je vodorozpustné a určené pro rychlejší start produkčního období rostlinPodporuje vyšší násadu a vybarvení květů a plodů.

Kristalon je univerzálně použitelný pro ovoce, zeleninu, okrasné rostliny včetně balkonových, ovocné stromy a keře, vinnou révu. Zamezuje žloutnutí listů

Číst víceShow less
166 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000141
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat hnojivo kristalon plod a květ?

Hnojivou zálivku provádíme ideálně 1x týdně v době kvetení a tvorby plodů. Do 10 l konve vody vsypte 1 odměrku hnojiva (1 odměrka = 10 ml = 10 g hnojiva), krátce zamíchejte. Asi po 30 sekundách je roztok připravený k zálivce.

Zálivku s hnojivem proveďte na mírně vlhký substrát, až do jeho nasycení roztokem. 

ES hnojivo = neomezená exspirace produktu v originálním obalu

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000141

Parametry

Vhodné pro
Balkónové rostliny
Pokojové rostliny
Univerzální
Zelenina
Výrobce
Agro
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
179 Kč s DPH
Hnojivo Kristalon je nejoblíbenější hnojivo na českém trhu a prodává se již od roku 1996. Svoji oblíbeností dosáhlo hlavně díky svým výborným hnojivým účinkům, a to jak u drobných zahrádkářů tak i u profesionálů....
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se