×
Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(
PPL Parcelshop

Kategorie

Speciální substráty

Nabízíme speciální substráty v balení, které je vhodné akorát pro vaše nová semínka. Jedná se o 100–200 gramů, které Vám bohatě postačí i pro více balení semínek.

Zaměřujeme se na speciální druhy substrátu, v naší nabídce nechybí substrát pro rajčata, papriky, včetně chilli semínek. Dále zde najdete ideální substrát pro palmová semena. Dá se použít i pro jiné pokojové zelené rostliny.

Pokud si u nás kupujete banánovníky, také jsme nezapomněli na vhodný substrát. Pro milovníky bambusů nabízíme substrát pro bambusy.

V naší nabídce nechybí ani speciální substrát ideální pro pěstování čajovníku či rostliny Kamélie. Substrát na bonsaje či na kvetoucí rostliny, také nechybí v naší pestré nabídce.

Pokud se chystáte si koupit semínka z oblasti Středomoří, nemusíte přemýšlet, kde sehnat substrát, ten u nás také najdete.

Číst víceShow less
18 Kč s DPH
Geohumus je pomocník při pěstování rostlin, hlavně pokud nemáte dostatek času na pravidelnou zálivku. Jedná se biologicky rozložitelný granulát pro trvale krásné a hlavně zdravé rostliny. Právě díky geohumusu je...

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se