×
PPL Parcelshop

Kategorie

Conavit - Symbiom - přírodní pevné hnojivo - 750 g

×

Conavit je hnojivo čistě přírodního původu, které je určené pro všechny druhy rostlin. Nezanechává škodlivé zbytky v půdě a neznečišťuje vodní toky.

V něm obsažené živiny se uvolňují postupně, proto podporuje rostliny po jejich celou vegetační dobu. Toto pevné hnojivo nemůže být vyplaveno vodou jako jiná rozpustná chemická hnojiva. 

Bylo speciálně vyvinuto pro organické pěstování rostlin. Jeho nejlepší funkčnosti lze docílit ve spojení s mykorhizními houbami, jež z něj získávají živiny, které poté dále poskytují rostlině.

Číst víceShow less
220 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000717
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat přípravek conavit?

Do výsadbové jamky nasypeme přípravek tak, aby bylo zakryto dno, smíchejte s výsevním substrátem a ihned vysaďte rostlinu.

V případě již vzrostlých rostlin vyhlubte 10 cm hluboké jamky vedoucí ke kořenům a nasypte do nich přípravek. Conavit lze také smíchat se substrátem.

Přípravek obsahuje keratin, přírodní humáty, výtažky z mořských řas, patentkali, mleté horniny, mikroprvky. Dále neobsahuje geneticky upravené organismy.

Další informace a přesné dávkování naleznete na obalu výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000717

Parametry

Vhodné pro
Univerzální
Výrobce
Symbiom
Typ hnojiva
Pevné
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
155 Kč s DPH
Organické hnojivo od značky Weiki je čistě přírodním produktem.  Díky vysokému obsahu živin, stopových prvků a fosforu zajišťuje sladké plody a bohaté květy. Živiny jsou do půdy uvolňovány postupně. Půda má poté...
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se