×

Kategorie

Plodová zelenina koncentrát - AgroBio - přírodní tekuté hnojivo - 100 ml

×

AgroBio Plodová zelenina je přírodní produkt z bylinek vyrobený převážně z přesličky a kopřivy, z kterých využívá všech jejich známých účinků.

Zvyšuje odolnost plodové zeleniny, podporuje správný růst plodů a zaručuje obranyschopnost rajčat, paprik nebo okurek

Postřik je výborný také proti abiotickému stresu (kroupy, sucho nebo prudké deště). Aplikace před výskytem chorob nebo škůdců

Po jeho použití je možné plody ihned konzumovat, nemá tedy ochrannou lhůtu. Je vhodný pro ekologické pěstování.

Číst víceShow less
78 Kč s DPH 111 Kč
Dodání 1 - 2 pracovní dny
Skladem
Kód zboží:
7000626
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat hnojivo plodová zelenina?

Koncentrát aplikujte postřikem na list pravidelně každý týden. Začněte s aplikací začátkem června a pokračujte do konce sklizně.

V případě deštivého počasí provádějte postřik minimálně 3x po třech dnech. Po aplikaci by nemělo minimálně 12 hodin pršet.

Neaplikujte na rostliny při vysokých teplotách nebo v poledne za přímého slunce. Pro co nejvyšší účinnost aplikujte postřik po celé rostlině.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000626

Parametry

Vhodné pro
Zelenina
BIO kvalita
Ano
Výrobce
AgroBio
Mohlo by se také hodit
Sleva 30%
82 Kč s DPH 117 Kč

AgroBio Bylinky je přírodní produkt vyrobený převážně z dubu a kopřivy. Je určený pro růst a vitalitu bylinek, zvyšuje odolnost bylinek, podporuje jejich správný růst a zelenou barvu.

Výrobek je vhodný pro všechny druhy bylinek, které jsou pěstovány v bytě i na zahradě (bazalka, máta, meduňka, pažitka, libeček, tymián, šalvěj, saturejka, oregano, a další)

Postřik je výborný také proti abiotickému stresu (kroupy, sucho nebo prudké deště).

Po jeho použití je možné bylinky ihned konzumovat, nemá tedy ochrannou lhůtu. Výrobek je vhodný pro ekologické pěstování.

Novinka
265 Kč s DPH

INPORO Mykorhizní houby je biostimulant určený k vytvoření mykorhizní symbiózy mezi kořeny pěstovaných rostlin a prospěšnými půdními houbami rodu Glomus.

Tento rostlinný přípravek výrazně zlepšuje zdravotní stav rostlin, využití živin a hospodaření s vodou.

Hnojivo je ideální pro hnojení zeleniny, okrasných rostlin, popínavých a pokojových rostlin, dřevin (s výjimkou borovice, smrku, jedle, dubu, buku a břízy), a pro zakládání trávníku a sportovních hřišť.

Nepoužívejte hnojivo na orchideje, rostliny čeledi brukvovité, merlíkovité, laskavcovité, hvozdíkovité, šáchorovité a vřesovcovité.

Novinka
114 Kč s DPH

INPORO Atlanticell Nitrimix je rostlinný biostimulant obsahující mykorhizní houby a bakterie, který výrazně podporují růst a zdraví rostlin.

Tento komplex probiotik je navržen tak, aby docházelo k zlepšení výživy a vitality všech běžných venkovních i skleníkových rostlin, jako jsou zelenina, bylinky, jahodníky, okrasné rostliny, dřeviny a kyselomilné rostliny (např. borůvky, rododendrony, azalky).

Obsahuje mykorhizní houby rodu Rhizophagus a Funneliformis a vysokou koncentraci bakterií PGPR (rhizobakterie podporující růst rostlin) a bakterií vázajících atmosférický dusík.

Přínosy tohoto přípravku jsou podpora rozpouštění a příjmu živin, zvýšení odolnosti vůči vodnímu a solnému stresu, aktivace a podpora růstu již přítomných mikroorganismů v půdě. Bakterie vázající dusík navíc zvyšují jeho příjem, což snižuje potřebu dusíkatých hnojiv.

INPORO Atlanticell Nitrimix je možné použít i v ekologickém zemědělství.

Novinka
80 Kč s DPH

HARMONIE Síra v granulích je minerální hnojivo na bázi elementární síry, které zlepšuje kvalitu půdy a podporuje zdravý růst zeleniny, ovocných stromů a vinné révy.

Toto hnojivo má malé částice, které umožňují rychlou a efektivní aplikaci. Síra je smíchána s jílem, která se při kontaktu s vlhkostí snadno rozpadá. To pomáhá urychlit její rozklad a zapracování do půdy, což přináší okamžité výhody.

Hlavními účinky tohoto hnojiva jsou zlepšení struktury půdy, zvýšení dostupnosti makroživin a prevence proti vodnímu stresu.

Hnojivo je klasifikováno jako CE hnojivo, což garantuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost použití.

116 Kč s DPH

České organické hnojivo Rostík v sypké formě představuje prvotřídní řešení pro jednoduchou aplikaci a poskytuje komplexní výživu pro vaše rostliny.

Navíc se můžete vyhnout boji se škůdci, protože hnojivo obsahuje přirozeně odpuzující trus potemníka, který pomáhá chránit vaše rostliny.

Toto hnojivo je ideální pro ekologické pěstování široké škály rostlin, včetně ovoce, zeleniny, vinné révy, jahod, brambor, obilovin, okrasných květin, stromů a keřů, trávníků, pokojových a balkónových rostlin.

Díky svému přírodnímu složení hnojivo Rostík podporuje zdravý růst rostlin, zlepšuje kvalitu a strukturu půdy, zvyšuje její úrodnost a pomáhá udržet optimální pH hodnotu půdy.

194 Kč s DPH

České organické hnojivo Rostík ve formě pelet představuje špičkovou volbu pro každého zahradníka, kdo hledá snadnou aplikaci a komplexní výživu pro své rostliny.

Toto hnojivo je obohaceno o melasu a rostlinnou jíchu, což zajišťuje bohatou a vyváženou stravu pro vaše rostliny.

Ubydou vám navíc starosti se zásahy proti škůdcům. Hnojivo totiž obsahuje mimo jiné přirozeně odpuzující trus potemníka a již zmíněnou jíchu.

Je ideální pro ekologické zemědělství a pěstování široké škály plodin, včetně ovoce, zeleniny, vinné révy, jahod, brambor a obilovin.

Díky přírodnímu složení tohoto hnojiva můžete očekávat zdravější růst vašich rostlin, zlepšení kvality a struktury půdy, zvýšení její úrodnosti a udržení optimálního pH půdy.

194 Kč s DPH

Inporo Pro Trima M představuje vysoce efektivní rostlinný biostimulant, jehož hlavní předností je zlepšení úrodnosti půdy a posílení odolnosti rostlin, zejména s ohledem na abiotický stres a přezimování.

Tento průlomový přípravek je založen na přírodní bázi a jeho hlavními složkami jsou dva kmeny půdní houby Trichoderma a speciální živný substrát.

Trichoderma je mikroskopická houba, přirozeně se vyskytující v půdě, která je schopna efektivně rozkládat patogenní zárodky půdních chorob, včetně hlízenky obecné, thielaviopsis basicola a mnoha dalších.

Aplikace tohoto přípravku nejenže významně zvyšuje úrodnost půdy, ale také podporuje klíčení semen a podporuje tvorbu kořenového systému rostlin.

Inporo Pro Trima M je univerzální a vhodný pro širokou škálu typů půd a rostlin. Může být použit kdykoli během vegetačního období.

Tento přípravek je registrován a schválen pro použití na všechny druhy zeleniny, bylinky, ovoce, ovocné stromy a okrasné rostliny.

Naposledy zobrazené
Sleva 30%
78 Kč s DPH 111 Kč

AgroBio Plodová zelenina je přírodní produkt z bylinek vyrobený převážně z přesličky a kopřivy, z kterých využívá všech jejich známých účinků.

Zvyšuje odolnost plodové zeleniny, podporuje správný růst plodů a zaručuje obranyschopnost rajčat, paprik nebo okurek

Postřik je výborný také proti abiotickému stresu (kroupy, sucho nebo prudké deště). Aplikace před výskytem chorob nebo škůdců

Po jeho použití je možné plody ihned konzumovat, nemá tedy ochrannou lhůtu. Je vhodný pro ekologické pěstování.

Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se