×
PPL Parcelshop

Kategorie

Tykev okrasná Baby Boo - Cucurbita pepo - osivo tykve - 6 ks

Brand:
×

Odrůda tykve Baby Boo je určena především k dekorativním účelům. Její malé, ploché a žebernaté plody, jemné bílé barvy, jsou naprosto okouzlující. Tato rostlina je jednoletá a charakterizuje se poléhavým růstem a dlouhými výhonky.

Pěstování tykve Baby Boo je velmi podobné pěstování tradičních druhů dýní.

Kultivar Baby Boo nabízí široké možnosti využití. Můžete ji pustit po pergolách nebo jiných konstrukcích, kde vytvoří nejen bohatou sklizeň, ale také esteticky atraktivní prvek na vaší zahradě. Tyto tykve lze dokonce sušit a použít jako dekoraci do interiéru.

Přestože jsou tyto tykve krásné, nejsou určeny ke konzumaci!

Číst víceShow less
55 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
1002455
Přidat k oblíbeným
Popis

Tykve jsou poměrně odolné rostliny, takže si můžete vybrat, zda upřednostníte předpěstování semen nebo je vysadíte přímo ven, hluboko do země, někdy kolem poloviny května. Pokud se rozhodnete pro předpěstování semen, můžete s tímto procesem začít již v březnu nebo dubnu.

Semena obvykle klíčí během 1–2 týdnů. Po tomto období je nezbytné rostliny přesadit na slunečné místo, ideálně až ve druhé polovině května, nebo kdykoli, kdy už nehrozí ranní mrazy - ty by totiž mohly tykvím škodit. Rostliny by měly být vysazeny do sponu 150 x 100 cm (nebo více).

Tykve upřednostňují hlinitou půdu, která je bohatá na živiny. Kompost nebo hnůj můžete zapravit do půdy již v podzimních měsících. Pro úspěšný růst je nezbytné zajistit dostatek světla, tepla a vláhy. Místo pro tykve by mělo být vždy slunečné a půda vlhčí.

Zalévání by mělo být časté, ale mírné. Během růstu je možné rostliny přihnojovat hnojivy nebo kompostem. Tykve je možné skladovat na chladném místě po poměrně dlouhou dobu.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1002455

Parametry

Výsev
Březen
Duben
Květen
Stanoviště
Slunečné
Barva plodů
Bílá
BIO kvalita
Ne
Mrazuvzdornost
Ne
Odrůda
Nehybridní
Sklizeň
Září
Říjen
Ranost
Raná
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se