Naše produkty

Nejprodávanější

Podobné články

EXPERT trávníkové hnojivo 3 v 1 - 1 Kg

7000137

Nové

Krystalické trávníkové hnojivo EXPERT 3 v 1 je vodou rozpustné hnojivo určené k výživě všech druhů trávníků. Vyváženým složením hlavních živin (dusík, fosfor, draslík) a obsahem hořčíku a železa poskytuje vše potřebné pro výbornou kondici a zdravý vzhled trávníku.

Důležitým prvkem osaženým v přípravku je železo, které má hlavní zásluhu na odstranění mechu z trávníku. Díky obsaženému dusíku, který má příznivý vliv na růst trav, dochází k rychlejší regeneraci travního porostu a vloná místa vzniklá po odstranění mechu jsou rychleji zapojena do základního porostu

Enzymy zajišťují mnohonásobně rychleší rozklad travní plsti a výrazně tím zlepšují provzdušnění trávníku - zlepšují příjem živin a vody. Trávník se díky tomu stává silnější a odolnější.

Živiny jsou přijímány listovou plochou ihned po zálivce a následně kořenovou soustavou.

Více informací

191 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Použití a dávkování: Aplikujeme na trávník klasickou zálivkou. Do 10 litrů vody nasypeme 20 g hnojiva (1 odměrka) a zamícháme. 10 litrů hnojivé zálivky aplikujte cca na plochu 4 - 6 m2.

Výživový roztok aplikujte nejlépe na již zavlažený trávník a to ráno nebo večer ne za přímého slunečního svitu. Zálivku provádíme 1x za 14 dní případně 1x týdně v období jara.

 
Detailní informace
Vhodné pro:Trávník

Podobné články

Není váš trávník dokonalý...

Hustý svěže zelený trávník je snem většiny majitelů zahrad.

10 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu