×

Kategorie

Tekuté železo - Profík - tekuté hnojivo - 200 ml

×

Tekuté železo Profík je speciální hnojivo se železem, které je vhodné pro rostliny, které mají zvýšený nárok na právě na tento prvek.

Také je vhodné v případě, že rostliny trpí nedostatkem železa. Začíná se to projevovat chlorózou, tedy žloutnutím či blednutím listů

Číst víceShow less
152 Kč s DPH
Dodání 1 - 2 pracovní dny
Skladem
Kód zboží:
7000147
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat hnojivo tekuté železo?

Aplikaci doporučujeme provádět zálivkou či postřikem na listy. Při zálivce smícháme 15 ml hnojiva se 3 l vody a při aplikaci postřikem 15 ml hnojiva se 6 l vody.

Rostliny hnojte 2–3 x měsíčně v době vegetace (březen–říjen). V zimním období pouze 1x měsíčně

Nejčastěji se setkáváme, že nedostatkem železa trpí magnolie, citrusy, růže, petúnie, papriky, okurky, rajčata, jahody, rybíz, ostružiny, maliny a jabloně.

Další informace a bezpečnostní pokyny naleznete uvedené na výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000147

Parametry

Vhodné pro
Univerzální
Zelenina
Mohlo by se také hodit
186 Kč s DPH

Sprej BROS k odpuzování krtků a hrabošů působí vskutku inovativním způsobem. Jedním stiskem je třeba uvolnit celý obsah nádoby, aby mohl aerosol vyplnit systém tunýlků a zachytit se na jejich stěnách.

Je složen z aktivních složek, které mají rostlinný původ – z toho důvodu je vhodný pro ekologické způsoby odpuzování podzemních škůdců. 

Po 24 hodinách od aplikace nabývá plné účinnosti po minimální dobu 2 týdnů. 

Produkty značky BROS z řady Zelená síla k likvidaci hmyzu fungují na bázi z účinných látek, které mají rostlinný původ. 

526 Kč s DPH

Křemenitý prášek ve spreji využijete všude tam, kde bojujete s obtížným hmyzem. Lze jej použít doma či v jiných vnitřních prostorách.

Je maximálně bezpečný a účinný. Působí proti štěnicím, blechám, mravencům, roztočům či dalšímu lezoucímu hmyzu

Účinnou látkou je oxid křemičitý, který narušuje ochrannou povrchovou vrstvu těla hmyzu

Přípravek je bez zápachu a lze jej využívat celoročně

152 Kč s DPH

Granulax je granulovaný přípravek proti slimákům. Svým složením je pro slimáky velmi atraktivní a oni sami granule aktivně vyhledávají. Díky tomu je hubení slimáků rychlejší a efektivnější

Obsahuje repelentní látky Lore a Bitrex, které jsou hořké a odpuzují psy. Při použití tohoto přípravku nehrozí nebezpečí požití.

Zcela obalená kompaktní struktura granulí (výroba suchou cestou) s nízkým počtem malých pórů. Granule jsou vysoce odolné vůči vlhkosti.

Balení 250 g postačí na plochu 350 m2.

123 Kč s DPH

BIo Forma Tox plus je prostředek proti mravencům vyrobený z potravinářských surovin. Jedná se o přípravek s bleskovým a dlouhodobým účinkem. 

Prášek s účinkem proti mravencům působí dotykově nejlépe ve formě postřiku či zálivky přímo na nechtěný hmyz.

Působí selektivně na mravence a je vhodný pro neprofesionální použití

Hodí se do domácností, skleníků, fóliovníků či do pařeniště nebo také na okrasný trávník

Novinka
161 Kč s DPH

Hlíva ústřičná je oblíbenou dřevokaznou houbou, která se hodí pro různé kuchyňské úpravy.

masitý klobouk o průměru 5–15 cm a světle hnědou až hnědošedou barvu. Plodnice vyrůstají v trsech a sklízejí se odlamováním celých trsů. Následně se skladují s lupeny nahoru.

Tuhé třeně se doporučuje usušit a rozemlít na prášek, který se používá jako doplněk stravy či koření.

Novinka
115 Kč s DPH

Tekuté hnojivo na cibuli a česnek je organominerální hnojivo. Jedná se o hnojivo ve formě koncentrovaného roztoku, které obsahuje organickou složku TerraLut.

Organická složka zlepšuje příjem minerálních látek, bohaté násady květů a vysoké sklizně. Minerální složka naopak poskytuje rostlinám rychlý přísun živin.

Hnojivo lze použít pro všechny druhy cibulí, česneku, póru, pažitky a okrasných cibulovin, jako jsou tulipány, mečíky a další, které jsou pěstované v nádobách, ve volné půdě či ve skleníku.

Naposledy zobrazené
152 Kč s DPH

Tekuté železo Profík je speciální hnojivo se železem, které je vhodné pro rostliny, které mají zvýšený nárok na právě na tento prvek.

Také je vhodné v případě, že rostliny trpí nedostatkem železa. Začíná se to projevovat chlorózou, tedy žloutnutím či blednutím listů

Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se