×
PPL Parcelshop

Kategorie

Hnojivo na bylinky - Hoštické hnojivo - tekuté hnojivo - 200 ml

×

Hnojivo na bylinky je určeno pro všechny druhy bylinek (meduňka, bazalka, tymián, majoránka, oregano, levandule aj.) pěstovaných jednak na záhonech, ale také v nádobách.

Obsah a poměr jednotlivých živin je přizpůsoben specifickým nárokům bylinek na výživu, které jsou většinou nižší, než u ostatních rostlin.

Další významnou složkou hnojiva je stopový prvek titan, který ovlivňuje produkci silic, které zesilují žádoucí aroma pěstovaných bylinek.

Číst víceShow less
85 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000151
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat hnojivo na bylinky?

Pro bylinky v nádobách smícháme 1 víčko se 3 l vody a hnojíme 1x za 3 týdny. Pro bylinky na záhonech smícháme 1 víčko se 3 l vody a hnojíme 1x za 2 týdny.

Hnojivo obsahuje celkový dusík N v původní hmotě min. 1,5 %, celkový fosfor jako P2O5 v původní hmotě min 3,5%, celkový draslík jako K2O v původní hmotě min. 2%, sušinu min. 20%, spalitelné látky ve vysušeném vzorku min. 50% hodnota pH 4,0 až 5,5.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000151

Parametry

Vhodné pro
Byliny
Výrobce
Forestina
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
129 Kč s DPH
Kapalné hnojivo Sulka se používá pro kořenovou výživu a je určeno k doplnění konkrétních výživových složek významně ovlivňujících kvalitu pěstovaných plodin. Patří mezi nejkoncentrovanější zdroje síry v čiré...
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se