×
PPL Parcelshop

Kategorie

Laktobakterie do jezírka - Bacti LB - 100 g

×

Laktobakterie do jezírka Bacti LB jsou zcela ekologickým bioaktivním přípravkem. Díky svému složení nezanechávají žádnou chemickou stopu.

Jedná se o směs anaerobních bakterií, enzymů a živin, které zajišťují výborný zdravotní stav ryb v jezírkách a rybníčcích. Ryby po aplikaci přípravku vykazují vysokou odolnost proti infekcím, které způsobují zejména řasy, viry a plísně.

Protože nejsou bakteriální kultury geneticky upravené a produkují enzymy, které pomáhají efektivněji zužitkovat krmivo, dochází k vyššímu váhovému přírůstku ryb a menšímu množství odpadu, který znečišťuje vodu.

Při pravidelném používání přípravku dochází k přirozenému množení těchto bakterií, což má dobrý dlouhodobý vliv na zdravé a chutné ryby.

V jednom 100 g balení tohoto vysoce účinného přípravku je obsaženo až 400 miliard bakterií, které stačí k ošetření 20 m2 vody.

Číst víceShow less
220 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000811
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak přípravek používat:

100 g přípravku smíchejte s 3 l vody z jezírka a po promíchání ihned nalijte zpět.

Dávkování:

1x měsíčně 10 g přípravku na 10 m2 vodní plochy. Přípravek dávkujte celoročně.

Bližší informace k použití a bezpečnostním pokynům najdete na obalu výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000811

Parametry

Typ hnojiva
Pevné
Mohlo by se také hodit
194 Kč s DPH
Bacti JR je zcela přírodní a ekologický bioaktivní přípravek na jezírka, který díky svému složení nezanechává žádnou chemickou stopu. Již po několika týdnech od jeho použití můžeme pozorovat úplnou biologickou...

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se