×
PPL Parcelshop

Kategorie

Kristalon start - Agro - pevné hnojivo - 500 g

×

Kristalon start je krystalické, ve vodě zcela rozpustné hnojivo, obsahující všechny živiny potřebné k dobrému vývinu rostlin (dusík, fosfor, draslík, hořčík a síru).

Dále obsahuje mikroprvky (bór, molybden, měď, železo, mangan a zinek), které jsou přítomné ve formě, která je rostlinami dobře přijatelná a vysoce účinná. Zajišťují dobrou kondici a zdravý vzhled rostlin.

Hnojivo je vhodné pro zeleninu (rajčata, papriky, okurky, mrkev, salát, atd.) drobné ovoce (jahody, maliny, rybíz, atd.) i okrasné rostliny (růže, tulipány, muškáty, atd.).

Číst víceShow less
155 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000140
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat hnojivo kristalon start?

Hnojivovou zálivku provádějte 1x týdně do počátku tvorby květů. Hnojivo je také vhodné k přihnojování na list formou postřiku (pozor - nepřihnojujte na přímém slunci).  

Mezi výhody tohoto hnojivo patří rychlejší start počátečního růst, okamžitý účinek a obsah mikroprvků proti žloutnutí listů. Hnojivo používají i profesionální zahradníci.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000140

Parametry

Vhodné pro
Balkónové rostliny
Papriky a chilli
Pokojové rostliny
Rajčata
Univerzální
Zelenina
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
179 Kč s DPH
Hnojivo Kristalon je nejoblíbenější hnojivo na českém trhu a prodává se již od roku 1996. Svoji oblíbeností dosáhlo hlavně díky svým výborným hnojivým účinkům, a to jak u drobných zahrádkářů tak i u profesionálů....

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se