×
PPL Parcelshop

Kategorie

Česneková tráva - Tulbaghia violacea - osivo česnekové trávy - 5 ks

×

Česneková tráva je účinná rostlina při odpuzování krtků a hrabošů. V létě jí můžeme zasadit do záhonu, v zimě je potřeba jí vyhrabat a přemístit dovnitř, jelikož rostlina není mrazuvzdorná.

Rostlina je vskutku velice oblíbená hlavně pro milovníky česneku. Tato rostlina nám nabízí celoroční sklizeň chuťově unikátních a zároveň barevně atraktivních listů.

Pochází původně z Jižní Afriky. Dorůstá až do výšky kolem 40 centimetrů. Jedná se o okrasnou a zároveň jedlou rostlinu.

Číst víceShow less
71 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
1000503
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat česnekovou trávu ze semínka?

Výsev provádíme celoročně, do hloubky přibližně 0,5 cm. Rostlina klíčí přibližně 1–2 měsíce. Stanoviště volíme slunečné s dobře propustnou, humózní půdou, kterou udržujeme stále vlhkou.

Vyhovuje jí pravidelná zálivka a občasné přihnojení. Rostlinu můžeme pěstovat také venku, ale snese pouze mírnou zimu (přikryjeme mulčovací kůrou, či chvojím), proto ji raději přemístíme do chladné světlé místnosti s teplotou kolem 10 °C.

Rostlinu lze sklízet celoročně, podobně jako pažitku. Vždycky si odřízneme potřebné množství stébel. Stébla lze i zamrazit.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1000503

Parametry

Výška
20 - 40 cm
Stanoviště
Slunečné
Barva květů
Fialová
Možnosti pěstování
Venku
Mrazuvzdornost
Ano
Vegetační doba
Trvalky
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
Dostupnost neznámá
63 Kč s DPH
Rostlina pepř černý, který známe hlavně jako koření z kuchyně se dá pěstovat i jako hezká dekorativní pokojová rostlina. Původně pepřovník pochází z východní Indie. Pepř se v našich podmínkách pěstuje jako pnoucí...

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se