×
PPL Parcelshop

Kategorie

Spray proti komárům a mouchám - Bros - ochrana proti hmyzu - 400 ml

×

Spray pro účinné hubení létajícího hmyzu jako jsou mouchy, komáři, octomilky a moly v interiéru.

Je určen pro domácí použití.

Číst víceShow less
79 Kč s DPH 99 Kč
Skladem
Kód zboží:
7000529
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat spray proti komárům a mouchám?

V uzavřené místnosti sprejujte zhruba 10 vteřinPo 15 minutách místnost důkladně vyvětrejte.

Chraňte před dětmi.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000529
Mohlo by se také hodit
197 Kč s DPH

Hoštické guáno je hnojivo, které je čistě přírodního původu s doplněním melasy a kakaových slupek pro ještě lepší kvalitu. 

Jedná se o granulované hnojivo, které lze postupně, rovnoměrně i dlouhodobě dávkovat. Prodlužuje se tak jeho účinnost

Vzhledem k přírodnímu složení produktu, nedochází k zasolování půdy ani poškozování rostlin. Rostliny jej dobře přijímají a poskytuje jim živiny po celé vegetační období.

Guáno vzniká mineralizací ptačího trusu. V pobřežních oblastech Jižní Ameriky je využíváno obyvateli jako účinné přírodní hnojivo již po spoustu let

Hnojivo má uplatnění v interiérových prostorách, tak i na zahradách. Lze jej použít k základnímu podzimnímu a jarnímu hnojení, i přihnojení během vegetace.

186 Kč s DPH

Algavit funguje jako přírodní stimulátor pro správný růst a vývoj rostlin.

Jedná se o pomocný přípravek ve formě rozpustného prášku z mořských řas. A je určen pro ošetřování rostlin v průběhu vegetační sezóny

Je vhodný pro použití při pěstování všech druhů zeleniny, balkónových, pokojových a jiných rostlin, i při údržbě trávníku.

Své místo si najde taktéž v zemědělství.

221 Kč s DPH

Symbivit univerzal je pomocný přípravek pro pěstování rostlin, který je rostlinného původu, jelikož využívá symbiotických, pozitivních, biostimulačních a biohnojivých účinků, které přináší spojení půdní houby Trichoderma harzianum a mykorhizy.

Při použití se mikroskopická vlákna půdních hub napojí na kořenový systém dané rostliny – vznikne tak symbióza mezi prospěšnými půdními houbami a kořeny rostlin. Takto vytvořená mykorhiza umožňuje lepší a dlouhodobý příjem vody a živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Touto přírodní cestou lze dosáhnout výnosnější úrody, krásnějších květů a celkově lepší vitality rostlin.

Obecně mykorhizní houby prodlužují vegetační dobu, rozvíjí kořenový systém rostliny a zvyšují odolnost rostlin po celý jejich život.

Symbivit Univerzal je vhodný pro většinu kvetoucích rostlin, pokojové rostliny, popínavé rostliny, zeleninu, ovocné stromy a některé stromy a keře.

Naopak není vhodný pro použití při pěstování orchidejí, azalky, vřesu, jehličnanů, rhododendronů, brukvovitých a merlíkovitých rostlin. 

Přípravek lze použít do volné půdy, skleníku i fóliovníku.

136 Kč s DPH

Přípravek Inporo zajistí vašim rostlinám bohatý kořenový systém. Jeho používáním podpoříte jednak zdravotní stav rostlin, ale i bohatý výnos

Přípravek je založen na přírodní bázi, což jistě ocení příznivci bio pěstování.

Inporo Stimulátor obsahuje huminové látky, které ovlivňují metabolismus rostlin, dále pak extrakt z mořské řasy pro vyšší odolnost rostlin vůči stresu

Je určený pro zeleninu, okrasné rostliny, dřeviny, ovocné stromy, trávníky či drobné ovoce

145 Kč s DPH

Toto kvalitníúčinné krystalické hnojivo je určené k výživě všech druhů druhů rostlin na počátku jejich vegetačního cyklu.

Díky vyváženému složení živin a mikroprvků poskytuje rostlinám vše potřebné ke zdravému vývoji.

Startovací krystalické hnojivo je zárukou následného vysokého nasazení květů a u plodové zeleniny a ovoce bohaté úrody.

137 Kč s DPH

Hnojivo na jehličnany Biomin je vydatné organo-minerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina.

Tato přírodní surovina je zvláště ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů uvolňuje postupně, takže je rostlinami maximálně využit po delší vegetační období.

V optimálním poměru jsou v tomto hnojivu zastoupeny i ostatní zdroje živin, nezbytné k harmonickému vývoji a zdravému růstu všech jehličnanů a okrasných keřů.

152 Kč s DPH

Lignohumát je přírodní produkt s optimálním obsahem fulvových látek a huminových kyselin.

Vedle toho obsahuje celou řadu mikroprvků v dobře přijímatelné chelátové formě (železo, mangan, měď, zinek, molybden, bor a kobalt). Vzhledem k tomuto složení působí lignohumát velice příznivě na celkový stav rostlin.

Přípravek podporuje lepší zakořeňování sazenic, rozvoj kořenového systému, zlepšení využití živin z hnojiv, lepší zdravotní stav rostlin, odolnost proti stresům a nemocem, větší nasazení květů a bohatou úrodu.

145 Kč s DPH

Hnojivo Forestina je vhodné především při pěstování listové, košťálové a kořenové zeleniny. Jedná se o vydatné organominerální hnojivo s kvalitní drcenou rohovinou.

Rohovina je přírodní surovina ceněna hlavně pro svůj obsah organicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů postupně uvolňuje, tudíž je možno rostlinu využít po delší vegetační období.

Hnojivo je vhodné pro rostliny pěstované ve volné půdě i v truhlících.

8 produktů ve stejné kategorii
91 Kč s DPH

Lapač ve formě pasti bez zápachu, která slouží ke sledování přítomnosti šatních molů ve skříních a zásuvkách. Díky obsahu feromonů účinně vábí a chytá dospělé samce mola šatního.

Neobsahuje chemické insekticidy, takže jej lze použít v bezprostřední blízkosti potravin (jako mouka, krupice, těstoviny, káva, sušené ovoce aj.).

Lapač je možné zavěsit na libovolné místo. Účinkuje až 3 měsíce.

Balení obsahuje 1 ks lapače.

117 Kč s DPH

Paralyzér proti hmyzu BROS je velmi účinný mrazící sprej, který účinkuje proti mravencům, pavoukům, švábům, mouchám, vosám, můrám i jejich larvám

Vysoká účinnost je zapříčiněna velmi nízkou teplotou (+-45 °C), která hmyz znehybní a zakrátko díky účinné látce i usmrtí.

Přípravek účinkuje i proti hmyzu, který je k chemickým látkám rezistentní.

Sprej po použití nezanechává skvrny na podlahách ani stěnách

122 Kč s DPH

ATAK Somi je prášek pro rychlé hubení štěnic, švábů a dalšího lezoucího hmyzu s účinnou látkou deltamethrin. Přípravek je ve formě bílého prášku bez zápachu.

Hodí s k použití v v domech, bytech, hotelech, restauracích, barech, jídelnách, dopravních prostředcích (lodě, vlaky, letadla), průmyslových skladech, apod.

Působí na škůdce kontaktně i požerově.

85 Kč s DPH

Tento lepící lapač je bez zápachu a slouží pro monitorování přítomnosti potravinových molů v kuchyních, spižírnách a sklepních či skladovacích prostorách, a to jak venku, tak přímo ve skříních s potravinami

Díky obsahu feromonů účinně vábí a chytá dospělé samce potravinových molů.

Neobsahuje chemické insekticidy, takže jej lze použít v bezprostřední blízkosti potravin (jako mouka, krupice, těstoviny, káva, sušené ovoce aj.). Lapač je možné zavěsit na libovolné místo.

Účinkuje až 3 měsíce.

82 Kč s DPH

Spirály proti komárům jsou určeny pouze pro použití ve vnějších prostorách, tedy na zahradě, terase nebo před stanem.

Výrobek zaručuju ochranu až na 8 hodin proti komárům a muškám.

Práh účinnosti (75 %) do 30 minut a 100% účinnost je dosažena po 60 minutách od začátku expozice.

V balení naleznete 10 ks svítících spirál.

125 Kč s DPH

Past na vosy je velmi účinnouspeciálně vyrobenou nádobkou žluté barvy, kterou můžete zavěsit v altánech, pergolách a v ovocných sadech

Hmyz, který dovnitř pasti vlétne, již nemůže ven. Past na vosy neobsahuje jedy.

Návnadu si připravíte sami z domácích potravin a tekutin podle toho, jakého hmyzu se potřebujete zbavit.

Polapí vosy, sršně a mouchy, ale také ovocné mušky a octomilky.

70 Kč s DPH

Nástavec k pasti na vosy na PET láhve, který lze zavěsit v altánech, pergolách a v ovocných sadech.

Past na vosy má 2 výhody – hmyz, který dovnitř vlétne, již nemůže ven a navíc je zcela bez jedů.

Návnadu si připravíte sami z domácích potravin a tekutin podle toho, jakého hmyzu se potřebujete zbavit.

Podle typu návnady můžete eliminovat výskyt vos, sršní a much, ale také ovocných mušek a octomilek.

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se