×
PPL Parcelshop

Kategorie

BIO Rukola - Zdravý den - bio osivo na klíčky - 200 g

×

BIO klíčky rukoly jsou plné prospěšných látekvitamínů A, B, C a F, minerálů, vlákniny a chlorofylu.

Tyto prospěšné látky mají dobrý vliv na trávicí soustavu a pro své silně detoxikační účinky jsou přidávány do očistných kur. Také zlepšují krevní oběh a působí jako prevence proti karcinomu.

Klíčky jsou využívány především v RAW kuchyni a jsou součástí každého zdravého jídelníčku. Lze je konzumovat syrové. Zpestří jako přísada každý salát, pomazánku nebo polévku.

Balení klíčku obsahuje 200 g rukoly seté v BIO kvalitě (Eruca sativa), které chutnají výborně a navíc stimulují chuť k jídlu. Lze je klíčit po celý rok.

Bio semena jsou produktem ekologického zemědělství a jsou vypěstována dle platných norem EU (CZ-BIO-002).

Číst víceShow less
117 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
8000214
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat klíčky?

Semena nemáčíme do vody, ale 3–5 x denně kropíme. Za 4 až 6 dní při teplotě kolem 20 °C semena vzklíčí. Klíčky sklízíme ve výšce 1–3 cm. Stříháme je u základny nůžkami.

Během růstu klíčků klíčky ochutnávejte, aby v okamžiku sklizně měly takovou chuť, která se vám zdá být nejlepší. Před konzumací je nutné klíčky propláchnout vodou.

Nezkonzumované klíčky na 1–2 týdny uskladnit v chladu

Číst víceShow less
Detaily produktu
8000214

Parametry

Možnosti pěstování
Doma
BIO kvalita
Ano
Mohlo by se také hodit
194 Kč s DPH
BIO prášek ze smrkových výhonků pochází ze smrků v estonských lesích, jejichž mladé světlezelené větvičky byly lyofilizované. Lyofilizace, tedy sušení mrazem za sníženého tlaku, je velmi šetrná metoda zachovávající v...
129 Kč s DPH
BIO Psyllium je zásobárnou velkého množství rozpustné vlákniny s malou kalorickou hodnotou, čehož je využíváno zejména v redukčním jídelníčku. Produkt je čistě přírodní a bez přidaných látek. Psyllium je používáno...
673 Kč s DPH
Pro milovníky koření jsme připravili dárkovou krabičku plnou nejrůznějších semínek aromatických bylin.  Každý kuchař jistě ocení možnost vypěstovat si své vlastní kvalitní bylinky, kterými dodá svým pokrmům tu pravou...
8 produktů ve stejné kategorii
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se