×
PPL Parcelshop

Kategorie

BIO Pšenice - Zdravý den - bio osivo na klíčky - 500 g

×

Klíčky obsahují velké množství vitamínů, minerálů, stopových prvků a esenciálních kyselin. Jsou velice oblíbenou součástí zdravých jídelníčků i RAW stravy.

Vhodné jsou též při redukci váhy a detoxikaci organismu.

V balení je 500 gramů BIO semen pšenice tvrdé (Triticum durum), pro něž je charakteristická svěží a nasládlá chuť. Navíc dodají organismu spoustu energie.

Klíčky si své místo najdou, především v syrové podobě, jako přísada do polévek a pomazánek, ozdobení pečiva, zpestření salátů nebo při přípravě zeleninových šťáv.

Bio semena jsou produktem ekologického zemědělství a jsou vypěstována dle platných norem EU.

Číst víceShow less
105 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
8000221
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat klíčky?

Semena namočíme na 6–8 hodin ve studené vodě, pak je rovnoměrně rozestřeme na síťce zařízení pro pěstování klíčků. Přidáme vodu po dolní úroveň síťky a hladinu vody udržujeme v této výši. Za 3–5 dní semena vzklíčí.

Klíčky sklízíme ve výšce 3–5 cm. Stříháme je u základny nůžkami. Během růstu klíčků klíčky ochutnávejte, aby v okamžiku sklizně měly takovou chuť, která se vám zdá být nejlepší.

Po sklizni můžeme klíčky na 3–4 dny uskladnit v chladu

Číst víceShow less
Detaily produktu
8000221

Parametry

Možnosti pěstování
Doma
BIO kvalita
Ano
Výrobce
Zdravý den
Mohlo by se také hodit
194 Kč s DPH
BIO prášek ze smrkových výhonků pochází ze smrků v estonských lesích, jejichž mladé světlezelené větvičky byly lyofilizované. Lyofilizace, tedy sušení mrazem za sníženého tlaku, je velmi šetrná metoda zachovávající v...
129 Kč s DPH
BIO Psyllium je zásobárnou velkého množství rozpustné vlákniny s malou kalorickou hodnotou, čehož je využíváno zejména v redukčním jídelníčku. Produkt je čistě přírodní a bez přidaných látek. Psyllium je používáno...
673 Kč s DPH
Pro milovníky koření jsme připravili dárkovou krabičku plnou nejrůznějších semínek aromatických bylin.  Každý kuchař jistě ocení možnost vypěstovat si své vlastní kvalitní bylinky, kterými dodá svým pokrmům tu pravou...
8 produktů ve stejné kategorii

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se