Naše produkty

Nejprodávanější

Ledek vápenatý - 2,5 kg

7000124

Nové

Ledek vápenatý je minerální hnojivo, které má široké využití jak v zahradě, tak v zeměděslké výrobě. Je vhodné pro všechny plodiny a kutury (ovoce, zelenina, okrasné rostliny) s výjimkou rostlin vápnostřežných, jako jsou azalky, rododendrony, brusinky, kanadské borůvky a jiné.

Pro rychlý účinek provádíme přihnojování v průběhu vegetace postřikem na list. Pro zmírnění účinku kyselosti je využíván vzláště na kyselých půdách, kde se jeho vlastnosti projeví nejlépe. Velice vhodný je na hnojení všech druhů trávníků

Více informací

62 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Obsažený vápník má příznivý vliv na potlačení tvorby mechu. Hnojivo lze aplikovat jak rozhozem, tak formou hnojivé zálivky. Při rozpouštění ve vodě může zůstávat malá část hnojiva nerozpuštěna. Hnojivý roztok aplikujte konví, ne postřikovačem, mohlo by dojít k úcpání jemných trysek. 

Zálivku připravíme smícháním 180-360 g ledku s 10 litry vody.

Doporučené dávkování:

travní porosty 10-20 g/m2, jádroviny a peckoviny 18-36 g/m2, jahody 20-60 g/m2, vinná réva 5-10 g/keř, košťálová a kořenová zelenina 18-36 g/m2, plodová zelenina 18-24 g/m2, brambory a cibuloviny 18 g/m2, luskoviny do 14 g/m2.

Podmínky skladování: Skladujte na čistém, suchém, dobře větraném místě, odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Skladujte při teplotě nad 0°C. Skladujte v původním obalu. Chraňte před přímým slunečním zářením, může dojiž ke ztvrdnutí hnojiva.

 
Detailní informace
Vhodné pro:Zelenina, Papriky a chilli, Balkónové rostliny, Rajčata, Pokojové rostliny, Univerzální

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu