×
PPL Parcelshop

Kategorie

Ectovit Bonsai - Symbiom - mykorhizní přípravek pro bonsaje - 100 g

×

Ectovit je pomocný přípravek rostlinného původu, který je vhodný pro některé stromy pěstované podobně jako bonsaj. Funguje tak, že využívá pozitivních biostimulačních a biohnojivých účinků půdní houby Trichoderma harzianum ve spojení s mykorhizou

Jeho použitím se vytvoří symbióza (vzájemně prospěšný vztah) mezi kořeny rostlin a mikroskopickými vlákny prospěšných půdních hub, které se napojí na kořenový systém rostliny. Takto vytvořená mykorhiza umožňuje lepší a dlouhodobý příjem vody i živin a jejich efektivnější dodání rostlinám. Lze tak přírodní cestou dosáhnout krásnějšího vzhledu a celkově i lepší vitality

Mykorhizní houby napomáhají rozvoji kořenového systému rostlinyprodlužují vegetační dobu a zvyšují odolnost rostlin po jejich celý život. Podporují vyrovnaný růst a snižují stres rostlin.

Ectovit je vhodný zejména pro bonsaje borovice, buku, cedru, dubu, habru, jedle, lípy, modřínu, smrku a topolu.

Číst víceShow less
230 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000714
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat přípravek ectovit bonsai?

5 ml přípravku aplikujeme přímo na kořenový bal o objemu 0,5 l. Pokud nelze kořeny namáčet, směs nalijte přímo na kořeny nebo do výsadbové jamky. Mykorhiza musí přijít do styku s kořeny rostlin. Rostliny nelze předávkovat.

Přípravek obsahuje 6 druhů ektomykorhizních hub na tekutém nosiči. Dále neobsahuje geneticky upravené organismy a nezanechává škodlivé zbytky v půdě.

Další informace a přesné dávkování naleznete na obalu výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000714

Parametry

Vhodné pro
Bonsaje
Výrobce
Symbiom
Typ hnojiva
Gelové
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se