×
PPL Parcelshop

Kategorie

Symbivit Bonsai - Symbiom - mykorhizní přípravek pro bonsaje - 150 g

×

Symbivit Bonsai je pomocný přípravek pro pěstování bonsaí, který je rostlinného původu. Funguje na bázi mykorhizy, kde se využívá pozitivních biostimulačních a biohnojivých účinků půdní houby Trichoderma harzianum a mykorhizy.

Jeho použitím tedy vznikne symbióza mezi kořeny rostlin a prospěšnými půdními houbami, jejichž vlákna se napojí na kořenový systém dané rostliny. Takto vzniklá mykorhiza umožní rostlině lepší dlouhodobější příjem vody a živin a efektivnější dodání.  Lze tak dosáhnout krásnějšího vzhledu a celkově i lepší vitality.

Mykorhizní houby rostlině obecně napomáhají k rozvoji kořenového systému, prodlužují vegetační dobu a zvyšují odolnost po jejich celý život.

Přípravek je vhodný do volné půdy, skleníků i fóliovníků.

Symbivit Bonsai je vhodný pro rostliny pěstované podobně jako bonsaj, některé listnaté stromy a keře a okrasné jehličnany.

Číst víceShow less
265 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
7000710
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat přípravek symbivit bonsai?

Přípravek nasypte do výsadbové jamky tak, aby vrstva pokryla dno a vysaďte rostlinu. Ošetření vzrostlých rostlin se provádí vyhloubením 2–3 děr okolo rostliny, do kterých se aplikuje 15 g přípravku. Přípravek lze také smíchat se substrátem v poměru 1,5:100.

Dávkování je v poměru 15 g na 1 litr objemu kořenového balu rostliny.

Mykorhiza musí přijít do styku s kořeny rostlin. Rostliny nelze předávkovat.

Přípravek obsahuje 5 druhů mykorhizních hub na přírodním nosiči. Dále neobsahuje geneticky upravené organismy nezanechává škodlivé zbytky v půdě.

Další informace a přesné dávkování naleznete na obalu výrobku.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000710

Parametry

Vhodné pro
Bonsaje
Výrobce
Symbiom
Typ hnojiva
Pevné
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii
179 Kč s DPH
Probiotika Weiki pro bylinky jsou přírodním přípravkem, který zajistí zdravý růst a intenzivnější vůni vašich bylinek. Hnojivo zlepšuje celkovou vitalitu rostliny a potlačuje patogeny. Dále zlepšuje využití živin z...
220 Kč s DPH
Laktobakterie do jezírka Bacti LB jsou zcela ekologickým bioaktivním přípravkem. Díky svému složení nezanechávají žádnou chemickou stopu. Jedná se o směs anaerobních bakterií, enzymů a živin, které zajišťují výborný...
Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se