×
Hledat v našem blogu

Vánoce už klepou na dveře

Děsí Vás přeplněné obchody a shánění dárků na poslední chvíli? Přinášíme Vám tipy na dárky, kterými určitě potěšíte všechny milovníky sázení a pěstování, všechny zahradníky a zahradnice. Sedněte k počítači a již nyní objednávejte z pohodlí domova.

Z našich připravených vánočních balíčků semen a příslušenství si zaručeně vyberete ten vhodný, a pokud ne, uděláte si výběr semen vlastní, z naší široké nabídky a my vám semena dárkově zabalíme. Naše dárkové balíčky jsou ideálním a originálním vánočním dárkem. A až odkliknete objednávku, můžete začít nasávat vánoční atmosféru.

Pěstitele zeleniny určitě nezklame balíček s chilli papričkamibalíček jarní zeleniny či semena biozeleniny. Vítaným dárkem pro kuchaře a kuchařinky, kteří se nebojí experimentovat a mají rádi saláty s pro nás nezvyklou chutí, může být pěstování asijské zeleniny. Nemusíme na ni dlouho čekat, klíčí velmi spolehlivě a brzy. Stůl vám zpestří různé druhy salátů nebo bylinky. Balení semen pro bylinkáře obsahuje bazalku, libeček, majoránku, kmín, dobromysl, koriandr, tymián, šalvěj, fenykl a anýz. Milovníkům italské kuchyně se bude hodit balíček vybraných druhů bazalek.

"Pokud chcete skutečně originální dárek, můžete si sestavit i vlastní balíček. Dárkové balení zůstává zdarma!"

Chtějí- li Vaši blízcí zkusit pěstovat nějaké exotické rostliny nebo si připomínat dovolenou u moře a pohodovou středomořskou atmosféru objednejte balíček exotických rostlin, palem a palmičekkaktusů nebo třeba balíček pro citrusáře. Navíc si do balíčku můžete přiobjednat třeba levanduli, která atmosféru středomoří v zahradě ještě umocní.

Pro maminky, babičky i tchýně bude vhodným dárkem balíček semen letniček vhodných jak pro pěstování v nádobách na balkónech a terasách, tak pro pěstování v záhonu (balíček obsahuje např. ostálku, aksamitníky, hlaváček, hrachor), přidat můžete i hnojivo a nůžky na odkvetlé květy a sousedé budou závidět záplavu květů. Nic určitě nezkazíte klasikou - balíčkem muškátů pro rozkvetlá okna. Balíček obsahuje mimo semen i substrát pro výsev a vhodné hnojivo.

Balíčky máme připraveny i pro bonsajisty nebo pěstitele masožravých rostlin.

Ještě jste si nevybrali? Jste na vážkách? Projděte nabídku našeho e-shopu, je opravdu široká, určitě vás něco zaujme. Potřebujete-li poradit, jsme tu pro Vás! Pište nebo volejte.

Tag: Balíčky
Podobné články

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se