×
Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(
PPL Parcelshop
Hledat v našem blogu

Vánoce už klepou na dveře

Přinášíme vám tipy na dárky, kterými určitě potěšíte všechny milovníky sázení a pěstování, všechny zahradníky a zahradnice. Sedněte k počítači a již nyní objednávejte z pohodlí domova.

Z našich připravených vánočních balíčků semen a příslušenství si zaručeně vyberete ten vhodný. Naše dárkové balíčky jsou originálním vánočním dárkem.

Nově jsme si připravili sestavené balíčky pro maminky, babičky, tatínky a dědečky, kteří zde naleznou speciálně vybraná semena a zahradní rukavice či bylinný čaj. Nezapomeňte ani na nejmenší zahradníky, kteří ve svém balíčku naleznou nejen rychle klíčící semínka, ale také dětské rukavice, lopatku a jmenovky se zajíčky.

Pěstitele zeleniny určitě nezklame balíček chilli papriček, jarní zeleniny či zeleniny v BIO kvalitě. Vítaným dárkem pro kuchaře a kuchařky, kteří se nebojí experimentovat a mají rádi saláty s pro nás nezvyklou chutí, může být pěstování asijské zeleniny. Nemusíte na ni dlouho čekat, klíčí velmi spolehlivě a brzy. Stůl vám zpestří různé druhy salátů nebo bylinky. Milovníkům italské kuchyně se bude hodit balíček vybraných druhů bazalek.

"Pokud chcete skutečně originální dárek, můžete si sestavit i vlastní balíček. Dárkové balení zůstává zdarma!"

Chtějí- li vaši blízcí zkusit pěstovat nějaké exotické rostliny nebo si připomínat dovolenou u moře a pohodovou středomořskou atmosféru objednejte balíček exotických rostlin, palem a kaktusů. Navíc si můžete přiobjednat také balíček levandulí, který atmosféru středomoří v zahradě ještě umocní.

Pro maminky, babičky i tchýně bude vhodným dárkem balíček semen letniček vhodných jak pro pěstování v nádobách na balkónech a terasách, tak pro pěstování v záhonu. Přidat můžete i hnojivo a nůžky na odkvetlé květy. Sousedé vám jistě budou závidět záplavu květů. Nic určitě nezkazíte klasikou – balíčkem muškátů pro rozkvetlá okna.

Balíčky máme připraveny také pro pěstitele bonsají nebo masožravých rostlin.

Ještě jste si nevybrali? Jste na vážkách? Projděte nabídku našeho e-shopu, je opravdu široká, určitě vás něco zaujme. Potřebujete-li poradit, jsme tu pro Vás! Pište nebo volejte.

Tag: Balíčky
Podobné články

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se