×

Kategorie

Trubač kořeňující - rostlina Campsis radicans - prodej semen - 10 ks

×

Trubač kořeňující - rostlina Campsis radicans - prodej semen

Trubač kořeňující je popínavý keř, který se výborně hodí na popínaní kolem plotu či pergoly. Jedná se o dřevnatou liánu. Dosahuje výšky 4 - 10 metrů. Trubač je v létě obsypán krásnými 10 cm dlouhými květy. Je mrazuvzdorný, ale až po druhém roce.  

Číst víceShow less
35 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1000112
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat trubač ze semínka?

Výsev semen v bytě je možný po celý rok. Semínka trubače doporučujeme před samotným výsevem vložit do misky s pískem a provést stratifikaci v ledničce po dobu 2 měsíců. poté je vložíme do vlažné vody na několik hodin a pak teprve vysejeme. Semínka pouze položte na vlhký substrát, nezahrabávejte. Pozor, aby se semínka při zalévání nevyplavila. Klíčení obvykle nastane asi po 30 dnech, ale může trvat i déle. Stanoviště pro trubače volíme slunečné, případně polostiné. Půda by měla být dobře propustná, výživná, mírně zásaditá s dostatkem humusu. Jelikož se jedná o pnoucí rostlinu, doporučujeme jej pěstovat s oporou. Zálivka pravidelná.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1000112
Co ještě můžete potřebovat?
Zákazníci také nakoupili
68 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/639-stredne-palive druh: Capsicum annuum Kajenský pepř Thick je odrůda velice výnosná a od běžného kajenského pepře se liší hlavně...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se