Naše produkty

Nejprodávanější

Podobné články

EXPERT trávníkové hnojivo proti krtkům - 2,5 kg

7000132

Nové

Granulované hnojivo na všechny druhy trávníků s odpuzujícím účinkem proti krtkům. 

EXPERT krtek je profesionální výrobek pro výživu trávníku s preventivním odpuzujícím účinkem proti krtkům. Hnojivo obsahuje dusík, fosfor a draslík ve vyváženém poměru. Současně obsahuje hořčík, síru, železo a Zeolit (přírodní hornina schopná poutat živiny a pozvona je následně uvolňovat). Toto hnojivo je vhodné ke hnojení všech druhů trávníků - sportovních i okrasných.

Aromatické látky, které hnojivo obsahuje, odpuzuje krtky a při pravidelném používání tohoto hnojiva (po dobu celé vegetace) dochází k jejich vypuzení z přihnojovaného trávníku. 
Účinek se postupně projevuje již po několika aplikacích - krtci postupně přestávají vytvářet nové krtince.

Více informací

185 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Rozsah a způsob použití: Trávník hnojíme 1x za měsíc, intenzivně zatěžovaný trávík se doporučuje hnojit každých 15 dní. Měsíční dávky je nutno úměrně rozdělit a aplikovat rovnoměrně 2 - 3 dny po seči. Hnojivo aplikujeme na suchý trávník, nejlépe za použití posypového vozíku. Při nedodržení uvedených dávek hrozí poškození trváníku. Pro optimální výživu je potřeba vycházet z půdní zásoby živit a aktuální potřeby tvávníku.

Neaplikujte hnojivo na betonové dlaždice a jiné povrchy kromě trávníku! Jelikož hnojivo obsahuje železo, hrozí jejich poškození. Nespotřebované hnojivo zavřete nejlépe do neprodyšných nádob, aby nedocházelo k výparu aromatických látek z hnojiva, které odpuzují krtky. Mohlo by dojík k oslabení účinku

 
Detailní informace
Vhodné pro:Trávník

Podobné články

Jak se postarat na podzim o trávník, aby i na jaře dělal radost

Podzimní měsíce, září a říjen, jsou obdobím, kdy bychom měli začít připravovat trávník na zimu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu