Naše produkty

Nejprodávanější

Tekuté hnojivo pro měkkou/dešťovou vodu pro rajčata - 1 l

7000215

Nové

Tomato Focus zaručuje bohatou sklizeň chutných a velkých rajčat. Vyvážené složení pro zdravé a silné rostliny, odolné proti houbovým chorobám a onemocněním. Varinta na měkkou nebo dešťovou vodu pro ideální dostupnost látek ve všech případech.

Více informací

243 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Tomato focus obsahuje pečlivě vybraný poměr makro a mikro prvků pro zdravý a bujný růst rajčat.

Obsahuje vyvážené složení pro rajčata odolná proti houbovým chorobám. Zajišťuje rychlý rozvoj kořenového systému. Rajče má velmi specifické nutriční požadavky, je proto velmi důležité zvolit správnou výživu. Největším problémem většiny produktů na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pro rajčata velmi toxická, tím zabraňuje správnému růstu.

Tomato focus z tohoto důvodu žádnou močovinu neobsahuje. Vyrábí se z nejčistších rozpustných minerálních solí. Obsahuje všechny potřebné živiny pro zdravý a bujný růst. Tomato focus je vyroben z látek maximální čistoty a proto neobsahuje žádné těžké kovy a jiné balastní látky. Obsažené mikroprvky v chelátové formě pro snadnou dostupnost dle potřeby rajčat. Tomato focus dále obsahuje kelpak (výtažek z mořské řasy), bohatý na humicidní a fulvicidní kyseliny, které zlepšují vitalitu rajčat a příjem živin.

Tomato focus je mimo jiné velmi šetrný k životnímu prostředí. Tento produkt pomáhá vytvořit zdravá, energická a silná rajčata.

Doporučené dávkování: Jednou týdně 1ml až 2,5 ml na 1l zálivky. Varianta pro měkkou (dešťovou) vodu.

 
Detailní informace
Vhodné pro:Zelenina, Rajčata

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu