Naše produkty

Nejprodávanější

Hnojivo na rododendrony - Biomin - 1 Kg

7000178

Nové

Biomin Hnojivo na rododendrony, azalky a vřesy je vydatné organominerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina. Tato přírodní surovina je zvláště ceněna pro obsah ogranicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů uvolňuje postupně, takže je rostlinami maximálně využit po delší vegetační období. V optimálním poměru jsou v tomto hnojivu zastoupeny i ostatní zdroje živin, nezbytné k harmonickému vývoji a zdravému růstu okrasných rostlin. Lze kombinovat s tekutým hnojivem Hoštické Guáno.

Více informací

90 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Rozsah a způsob použití:
Hnojení se provádí na začátku vegetačího období (březen - duben), kdy se stejnoměrně na plochu rozhodí a poté zapraví do půdy hnojivo v doporučené dávce. 
Při ponechání hnojiva na povrchu substrátu dochází rovněž k pozvolnému uvolňování živin, ale s menším efektem využití všech kvalitativních vlastností, které hnojivo nabízí. Postup hnojení můžete opakovat v průběhu vegetace (cca červenec). 

Upozornění:
Toto hnojivo lze použít ke hnojení rostlin pěstovaných jak ve volné půdě, tak i v nádobách a truhlících.
Vzhledem ke složení, mechanizmu působení a maximálnímu využití obsažených živin je hnojivo určeno k přímé aplikaci do půdy - není určeno k rozpouštění ve vodě a aplikaci zálivkou!!!

 
Detailní informace
Vhodné pro:Balkónové rostliny

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu