Naše produkty

Nejprodávanější

Pelargin - NPK hnojivo pro muškáty - 180 ml

7000175Z

Nové

Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/304-hnojivo-tekute

Pelargin - NPK hnojivo tekuté pro Vaše muškáty

Pelargin je osvědčené hnojivo, které podporuje bohaté kvetení Vašich muškátů. Hnojivo neobsahuje chloridy. 

Pelargin je bezchloridové kombinované hnojivo určené k zálivce muškátů (pelargonií, které vyžadují chudší půdu). Pelargin obsahuje veškeré živiny a účinné složky, které uvolňují stopové prvky z půdy. Pelargin podporuje bohatou násadu poupat a přidaný růstový stimulátor příznivě ovlivňuje zakořeňování rostlin a zintenzivňuje jejich růst. 

Více informací

41 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Složení: 

Dusík - fosfor - draslík (4,3- 6,5 - 5,7)

Doporučené dávkování: hnojivo aplikujeme 1 x týdně. Hnojivý roztok připravíme tak, že obsah víčka (cca 12 ml) rozředíme v 5 litrech vody. Před upotřebením zatřepat.

Pokyny pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Při práci s hnojivem nejezte, nepijte a nekuřte. Chraňte pokožku a oči. Po práci si umyjte ruce vodou a mýdlem. První pomoc zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc, požití - vypít bezprostředně po požití 0,5 l vlažné vody a vyhledat lékaře, zasažení pokožky - rychle opláchnout dostatečným množstvím vody, později odložit zasažený oděv. Ve všech těžších případech, při požití nebo zasažen očí, vždy vyhledat lékařskou pomoc.

Skladujte v suchu, odděleněod potravin. Chraňte před dětmi!?

 
Detailní informace
Vhodné pro:Muškáty

Posledně prohlédnuté

Menu