Naše produkty

Nejprodávanější

Podobné články

Luxusní trávník - Majestic Royal - travní osivo - koupit trávníkové osivo - 10 kg

5000103

Nové

Majectic Royal travní osivo - luxusní trávník, pomocí kterého si doma na Vaší zahradě vytvoříte Váš vysněný zářivě zelený trávník.

Je vhodným řešením i do stinných míst. Profi tráva Majestic Royal je světle zelená směs s vysokým podílem Poa Pratensis, která právě stojí za kvalitou toho to trávníku. Dále obsahuje nejkvalitnější druhy Lolium perenne, Festuca rubra. Travní osivo Majestic Royal roste velmi pomalu, o to vyšší je kvalita.

Travní osivo Majestic Royal je složeno z těch špičkových odrůd tráv, což právě způsobuje odolný a hustý trávník vhodný do všech poloh. Majestic Royal je odrůda s nízkými nároky na údržbu, velice odolná vůči sešlapávání. 

 

Více informací

5 218 Kč

Skladem

- +

 
Návod

Složení:

Lolium perenne Bargold/Margarita 15%, Lolium perenne Quintus/Leon 15%, Lolium perenne Orval/Lisabelle 10%, Festuca rubra commutata Raisa/Bargreen 10%, Festuca rubra trichophylla Barcrown/Mocassin 10%, Festuca rubra salsa 10 %, Festuca rubra Salsa 10%. Poa pratensis Coctail 10%, Poa pratensis Limousine 20%

Hmotnost balení: 10 kg - (20 g/m2)

Výrobce: Kiepenkerl

Návod na pěstování:

Vhodná doba výsevu trávníku je jaro až podzim. Semeno vysévejte rovnoměrně, lehce uhrabejte a uválcujte. 

Příprava půdy. 6 - 8 týdnů před výevem překopejte půdu do hloubky a odstraňte plevel, kameny, kořeny atd. Aplikujte 1 - 2 balení rašeliny/ 100M2 a následně vyrovnejte. Před samotným výsevem musí být půda uhnutněna tak, aby se na ni dalo postavit. Poprvé trávník sekejte po dosažení výšky 5 - 8 cm, sekačku na trávu nastavte minimálně na 3 cm.

19 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu