×

Kategorie

Peluška jarní - Forestina - osivo pro zelené hnojení - 500 g

×

Peluška jarní je osivo vhodné k zelenému hnojeníVýznam zeleného hnojení je univerzální a čistě přírodní vyhnojení půdy, kterým zefektivňuje příjem živin pro následně pěstované rostliny.

Chrání proti vyplavování živin, před větrnou a vodní erozí, potlačuje rozmnožování a růst plevelů. Obohacuje půdu o dusík.

Peluška jarní je důležitým komponentem pro rozvoj bakterií a užitečných organismů.

Číst víceShow less
54 Kč s DPH
Dodání 1 - 2 pracovní dny
Skladem
Kód zboží:
7000125
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak na zelené hnojení peluškou jarní?

Semena je možno vysévat od března do září do hloubky 5–7 cm.

Hustota setí je 10 g na 1 m2. Balení 500 g tedy postačí na 50 m2

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000125
Mohlo by se také hodit
186 Kč s DPH

Sprej BROS k odpuzování krtků a hrabošů působí vskutku inovativním způsobem. Jedním stiskem je třeba uvolnit celý obsah nádoby, aby mohl aerosol vyplnit systém tunýlků a zachytit se na jejich stěnách.

Je složen z aktivních složek, které mají rostlinný původ – z toho důvodu je vhodný pro ekologické způsoby odpuzování podzemních škůdců. 

Po 24 hodinách od aplikace nabývá plné účinnosti po minimální dobu 2 týdnů. 

Produkty značky BROS z řady Zelená síla k likvidaci hmyzu fungují na bázi z účinných látek, které mají rostlinný původ. 

152 Kč s DPH

Granulax je granulovaný přípravek proti slimákům. Svým složením je pro slimáky velmi atraktivní a oni sami granule aktivně vyhledávají. Díky tomu je hubení slimáků rychlejší a efektivnější

Obsahuje repelentní látky Lore a Bitrex, které jsou hořké a odpuzují psy. Při použití tohoto přípravku nehrozí nebezpečí požití.

Zcela obalená kompaktní struktura granulí (výroba suchou cestou) s nízkým počtem malých pórů. Granule jsou vysoce odolné vůči vlhkosti.

Balení 250 g postačí na plochu 350 m2.

123 Kč s DPH

BIo Forma Tox plus je prostředek proti mravencům vyrobený z potravinářských surovin. Jedná se o přípravek s bleskovým a dlouhodobým účinkem. 

Prášek s účinkem proti mravencům působí dotykově nejlépe ve formě postřiku či zálivky přímo na nechtěný hmyz.

Působí selektivně na mravence a je vhodný pro neprofesionální použití

Hodí se do domácností, skleníků, fóliovníků či do pařeniště nebo také na okrasný trávník

355 Kč s DPH

Neudosan kontaktní přípravek proti škůdcům od firmy Neudorff je určen proti mšicím, sviluškám i molicím.

Je vhodný i k použití v bytech, kancelářích či jiných uzavřených prostorách.

Účinkuje pouze na ty škůdce, kteří jsou přípravkem zasažení. Působí jak na larvy, tak i na dospělce

Obsahuje přírodní mastné kyseliny, které se v přírodě rychle odbourávají

Jedná se o postřikový insekticidní přípravek z přírodních surovin proti škůdcům na okrasných rostlinách, dřevinách či zelenině. Je ve formě rozpustného koncentrátu

108 Kč s DPH

Jetel bílý je vytrvalá, nízkorostoucí rostlina. Je mrazuvzdorná a díky tomu je velmi oblíbená jako zelené hnojení.

Uplatní se nejen jako podsev v zeleninových záhonech, ale také jako přirozený kryt půdy pod ovocnými stromy a keři bobulovin, kde vytváří nízký, snadno udržovatelný kobercový porost.

Nadzemní části jetelové rostliny jsou pokryty hustým olistěním, které rychle vytváří stinné podmínky, jež efektivně brání růstu plevelů.

Jetel bílý je rovněž prospěšný pro půdní strukturu díky svým silným a bohatě větveným kořenům, které pomáhají půdu provzdušňovat a zlepšovat její strukturu

108 Kč s DPH

Ředkve jsou oceňovány za svou výjimečnou schopnost rychlého růstu a tvorbou hlubokých a robustních kořenů. Tyto kořeny dokážou proniknout hluboko do země, čímž přirozeně zpevňují a stabilizují půdu.

Významně přispívají ke zlepšení struktury půdy a podporují její celkové zdraví.

Již v počátečních fázích svého růstu ředkve vytvářejí husté listy, který efektivně chrání půdu před přímým slunečním zářením. Tento přirozený stín pomáhá udržovat půdu vlhčí a podporuje biologickou aktivitu.

Kromě svého přímého přínosu pro zahrádkářství a zemědělství mohou být ředkve po sklizni, nebo dokonce ještě před plným dozráním, zaorány zpět do půdy. Tento proces umožňuje rostlinám, aby se rozložily a přirozeně obohatily půdu o organickou hmotu, což značně zlepšuje její úrodnost a podporuje další zdravý růst rostlin.

Naposledy zobrazené
54 Kč s DPH

Peluška jarní je osivo vhodné k zelenému hnojeníVýznam zeleného hnojení je univerzální a čistě přírodní vyhnojení půdy, kterým zefektivňuje příjem živin pro následně pěstované rostliny.

Chrání proti vyplavování živin, před větrnou a vodní erozí, potlačuje rozmnožování a růst plevelů. Obohacuje půdu o dusík.

Peluška jarní je důležitým komponentem pro rozvoj bakterií a užitečných organismů.

Podobné články

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se