×

Kategorie

Dřevovlna pod jahody, okurky, cukety - 100% přírodní produkt - 850 g

×

Dřevitá vlna je 100 % biologický přípravek vyrobený z čistě přírodního borového dřeva podle nejnovějších standartů kvality bez přídavku jakékoliv chemie. 

Dřevovlna je zvláště vhodná k podložení jahod, okurek, cuket či dýní jako ochrana proti plísním a hnilobám, které vznikají zejména kvůli přímému kontaktu plodů s mokrou půdou. 

Prostřednictvím této vlny tak může dozrávající ovoce po dešti rychleji oschnout, díky tomu se u rostlin výrazně snižuje riziko vzniku houbových chorob, hniloby a napadení parazity. 

Dřevitá vlna pracuje na principu schopnosti odvádět vlhkost po vláknech pryč na vnější stranu, kde prosychá a kolem plodů tak vytváří komfortní prostor. 

Číst víceShow less
186 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000444
Přidat k oblíbeným
Popis

Doba použitelnosti: bez omezení – nutno skladovat v suchu a mimo dosah dětí!

Dřevinou vlnu lze využít také jako vrstvu pro skladované ovoce, vlna tak zabraňuje otlačení či jinému mechanickému poškození plodů. 

Půda je zároveň chráněna před rychlým vysycháním, zlepšuje se tak její úrodnost, která následně přispívá ke zdravému růstu rostlin a plodů. 

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000444
Co ještě můžete potřebovat?
52 Kč s DPH
Sponka na motouz je určena ke snadnému vyvazování rostlin. Vzhledem k tomu, že má zaoblené hrany, nehrozí poničení stonku rostliny.  Sponka je vybavena větracími otvory, které zamezují tvorbě plísní, má také vodítko...
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se