Naše produkty

Nejprodávanější

Chilli Numex Twilight - Capsicum sinense - prodej chilli semínek - 6 ks

1003516

Nové

Chilli s názvem Numx Twilight je pestrobarevná atraktivní odrůda středně pálivá. Obsahuje cca. 100 000 SHU. Daří se ji dobře v květináči. Původem je z Mexika. Plody jsou zajímavé díky své barevnosti. Chilli Numex Twilight dosahuje výšky kolem 45 cm. Plody jsou špičatého tvaru, drobné, o délce cca. 2 cm. Překvapí svou barevností- od fialových odstínů až po oranžové či bílé. Vegetační doba je cca. 70 dní.

Více informací

55 Kčs DPH

Toto zboží není momentálně skladem

 
Návod

Výsev semen je možné provádět celoročně (při pěstování za oknem), s předpěstováním lze začít již v únoru, březnu, rostlina bude plodící přibližně za 6 - 9 měsíců, proto je třeba s předpěstováním začít včas.

Klíčení obvykle trvá 2 - 3 týdny, u některých odrůd však může trvat až 6 týdnů. Doporučená teplota při klíčení je 24 - 32°C dle odrůdy. Teplota musí být konstantní, proto nedoporučujeme rostliny pěstovat na okenním parapetu. Rostlinám zajistíme dostatek světla.

Půda by měla být výživná a stále vlažná, s častým přihnojením; používáme propustný substrát speciálně určený pro pěstování chilli vždy předem spařený. Semena sázíme do hloubky 0,3cm. Pozor na přemokření půdy, ta rostlinám nesvědčí.

V období dozrávání je vhodné zálivku omezit, dosáhneme vyšší pálivosti plodů a zamezilo se jejich popraskání.

Výsadba ven je vhodná v druhé půli května po skončení ranních mrazíků. Stanoviště volíme slunečné, chráněné před větrem.

Půda by měla být hlinitopísčitá, humózní a provzdušněná.

 
Detailní informace
Výsev:Leden, Únor
Výška:60 - 80 cm
Stanoviště:Slunečné
Barva plodůpestrobarevná, bílá, oranžová, fialová
Pálivost paprikExtra pálivé
Možnosti pěstováníDoma

Související produkty

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu