×

Kategorie

Dýně obrovská F1 Atlantic giant - prodej semen dýně - 4 ks

×

Dýně obrovská F1 Atlantic giant - prodej semen - 4 ks

Dýně obrovská F1 Atlantic giant je plazivá rostlina, která plodí plody kulovitého tvaru oranžové barvy o hmotnosti až 150 - 250 kg a o průměru kolem 1 metru! Proto se hodí i pro soutěže! Dužina je silná 3- 5 cm.

Číst víceShow less
43 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1000502
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat dýni ze semínka?

Semínka dýně předpěstujeme od března do dubna do. Od poloviny května, po posledních mrazech, můžeme vysévat semínka přímo ven ve sponu alespoň 2 x 1 metr. Sejeme přibližně 2 cm hluboko do země. Klíčení obvykle trvá 1 - 2 týdny. Rostlinky předpěstované vevnitř Vám přinesou větší úrodu. 

Rostlina potřebuje dostatek slunce, propustnou humózní půdu a dobrou a častou zálivku. Na vlastní dýně se můžeme těšit od září do října. Sklízíme před prvními mrazy.

 

Číst víceShow less
Detaily produktu
1000502

Parametry

Odrůda
Hybridní F1
Podobné články
Co ještě můžete potřebovat?
136 Kč s DPH
Praktická lopatka co se neohne Velmi kvalitní lopatka, trvanlivá a může se ostřit. Je vyrobena z pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Odolává teplotám v rozmezí -40 až +150°C a je 100 procentně recyklovatelná.
Zákazníci také nakoupili
123 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/293-travni-osivo Střešní zahrada 10 gramů - vhodné až pro 2-3 m2  Střešní zahrady patří k místum, kde neustále panují velmi tvrdé podmínky...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se