×
Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(
PPL Parcelshop

Kategorie

Rajče Pantano Romanesco - Solanum lycopersicum - osivo rajčat - 7 ks

×

Typickou italskou odrůdou tyčkového rajčete je Pantano Romanesco. 

Tato velmi robustní odrůda plodí velká zploštělá rajčata, která jsou velmi šťavnatá, lahodná a aromatická. Pro svoji masitou strukturu se perfektně hodí do zeleninových salátu a k tepelným úpravám. Zralá červená rajčata jsou typická svojí nazelenalou horní částí.

Rajče odrůdy Romanesco se hodí k pěstování ve skleníku nebo fóliovníku s dostatečnou oporou. V případě venkovního pěstování doporučujeme slunečné a chráněné stanoviště.

Doba zrání je 70–80 dní.

Číst víceShow less
51 Kč s DPH
Skladem
Kód zboží:
1002244
Přidat k oblíbeným
Popis

Vhodné období pro semena rajčat je vhodné předpěstování rajčat je od února do dubna. Semena vysévejte do hloubky 5 mm. Pro výsev je vhodné použít speciální substrát pro rajčata, a to vždy spařený.

Doba klíčení je 1–2 týdny. Tato doba ale může být i delší. Během klíčení je nutné udržovat teplo. Přibližně v polovině května lze přemístit rostliny ven (v době, kdy již nehrozí ranní mrazíky).

Vysazujte je do sponu 80 x 50 cm na slunečné a teplé stanoviště, které je chráněné větrem. Rajčata preferují středně těžkou půdu, se zásobením živinami

Rajčata pravidelně zalévejte a během vegetace přihnojujte speciálními hnojivy. Substrát doporučujeme používat speciální pro rajčata a papriky, a to vždy spařený. Zeminu lze propařit např. v mikrovlnné troubě. K hnojení můžeme používat např. kristalon pro rajčata a papriky.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1002244

Parametry

Výsev
Březen
Duben
Stanoviště
Slunečné
Barva plodů
Červená
Možnosti pěstování
Venku
Odrůda rajčete
Tyčková rajčata
BIO kvalita
Ne
Mrazuvzdornost
Ne
Odrůda
Nehybridní
Sklizeň
Srpen
Září
Ranost
Pozdní
Mohlo by se také hodit
8 produktů ve stejné kategorii

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se