×

Kategorie

Slanobýl - Salsola soda - semena slanobýlu - 40 ks

×

Slanobýl je euroasijská bylinka, která se využívá k přípravě pokrmů. Konzumují se její sukulentní listy, které mají slanou chuť, a právě od toho je odvozeno její jméno. V Itálii je slanobýl soda velice populární.

Slanobýl dosahuje max. výšky 30–70 cm. Roste převážně na skalnatých a písečných plážích nebo stráních, zásobovaných mořskou vodou.

Číst víceShow less
32 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1003054
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat slanobýl ze semínka?

Semena se vysévají přímo ven od května do srpna. Rostlinu si můžeme také předpěstovat od února doma. Vysévá se do hloubky 0,5 cm. Ideální teplota ke klíčení je 16–25 stupňů. Klíčení obvykle trvá 12–20 dní. Rostlině vyhovuje plné slunce a a vlhká půda. Jedná se o odolnou rostlinu, která je velice tolerantní vůči nepříznivým pěstebním podmínkám. Jediné, co potřebuje, je vyšší obsah soli v půdě. Přihnojování se nedoporučuje.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1003054

Parametry

Výsev
Květen
Červen
Výška
20 - 40 cm
Stanoviště
Slunečné
Možnosti pěstování
Venku
Co ještě můžete potřebovat?
132 Kč s DPH
Speciální hnojivo pro bylinky a léčivé rostliny - 300 ml Herb Focus je vhodné tekuté hnojivo pro bylinky pěstované v květináčích nebo truhlících jako je pažitka, petržel, bazalka, koriandr, tymián nebo kopr. Bylinky...
142 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/491-bio-hnojivo Přírodní přípravek na bylinky obsahuje koncentrovaný výtažek ze směsi bylin. Látky ve spreji podporují růst a vitalitu všech...
136 Kč s DPH
Praktická lopatka co se neohne Velmi kvalitní lopatka, trvanlivá a může se ostřit. Je vyrobena z pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Odolává teplotám v rozmezí -40 až +150°C a je 100 procentně recyklovatelná.
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se