×

Kategorie

Šeflera actinophylla - Schefflera actinophylla- semena - 6 ks

×

Latinský název: Schefflera actinophylla

Šeflera se u nás pěstuje jako pokojová rostlina, svůj původ má v Austrálii, kde dosahuje výšek až 40 metrů. Šeflera má krásné stále zelené listy, bohužel v našich podmínkách nekvete. V květináči nám doroste do výšky 25 - 160 cm a dá se pěstovat bez problemů. Není mrazuvzdorná!. 

 

Číst víceShow less
52 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1003234
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat šefleru ze semínka?

Semena můžeme vysévat celoročně. Jedná se poměrně nenáročnou pokojovku, které postačí spařený substrát pro pokojové rostliny s keramzitem či štěrkem a teplota kolem 24°C. Šeflera má ráda stálé podmínky, takže ačkoli ji můžeme letnit venku, příliš to nedoporučujeme. Stanoviště volíme slunečné, světlé, ale ne na přímém slunci. Doporučujeme rostlině zajistit vysokou vzdušnou vlhkost. Pravidelně zaléváme, rosíme a v době vegetace hnojíme 1x za 14 dní. Na zimu rostlinu přesuneme do chladnější mísnosti s teplotou od 10 do 18°C, méně zaléváme a nehnojíme.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1003234
Co ještě můžete potřebovat?
134 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/303-hnojiva Prémiové hnojivo pro palmy o velikosti 300 ml Palm focus je hnojivo vhodné pro všechny druhy palem a zelených rostlin. Je...
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se