×

Kategorie

Lepové desky do interiéru - pro ochranu zeleniny ve skleníku

×

Lepové desky pro ochranu zeleniny ve skleníku či fóliovníků. Vhodné hlavně na třásněnky

Velikost: 7,5 x 20 cm - balení obsahuje 5 ks

Jedná se o pasivní pomocný přípravek. Jsou vhodné ke sledování a k částečnému snižování populační hustoty škodlivých organizmů. Díky své modré barvě lákají na sebe škůdce, hlavně třásněnky, které se dobře přilepí na lep, který nevysychá. 

Číst víceShow less
71 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000311
Přidat k oblíbeným
Popis

Modré lepové desky slouží jako bilogický šetrný prostředek na ochranu rostlin před napadením škůdci. Desky jsou lepivé a hodí se hlavně do skleníků či fóliovníků a k ochraně pokojovýcgh rostlin.

 

Lepové desky pověsíme těsně nad porost do výšky vrcholků rostlin. Je nutné zabránit přímému dotyku s rostlinou. Jedna deska Vám vystačí na 2 - 5 m2 a většinou vydrží až šest týdnů. 

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000311
Co ještě můžete potřebovat?
62 Kč s DPH
Lepové desky jsou určené k odchytu škodlivého hmyzu – pilatka žlutá, pilatka jablečná, pilatka švestková. Desky se používají k ochraně květů a plodů ovocných stromů. Jejich výhodou je, že jsou bez zápachu, bez...
Zákazníci také nakoupili
393 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/611-zahradnicke-naradi Praktický vypichovák plevele nové řady Quikfit. Vypichovák plevele je vhodný k odstranění plevele, jako jsou...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se