×

Kategorie

Nissorun - likvidátor svilušek - 2 x 3,5 g - 1 ks

×

Nissorun - je specifický likvidátor svilušek

Jedná se o selektivní kontaktní akaricid NISSORUN 10 WP ve formě dispergovatelného prášku k hubení svilušek ve chmelu, révě vinné, okrasných rostlinách, okrasných dřevinách, jádrovinách a peckovinách.

Číst víceShow less
Limited time offer:
51 Kč s DPH 73 Kč
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000336
Přidat k oblíbeným
Popis

Působení přípravku NISSORUN 10 WP: Nissorun 10 WP je kontaktní akaricid, který se vyznačuje dlouhodobým specifickým účinkem na vajíčka, larvy a nymfy svilušek. Na dospělce působí nepřímo, nehubí je, ale sterilizuje. Zasažené svilušky kladou sterilní vajíčka, ze kterých se již nelíhne další generace.

Postřik proti sviluškám se vyznačuje silným translaminačním účinkem, tzn. proniká velice rychle listy a hubí uvedená vývojová stadia škůdce na horních i spodních stranách. Přípravek má dlouhodobý účinek v porostu 50?70 dní, kdy je schopen udržet výskyt svilušky pod ekonomickým prahem škodlivosti. Přípravek nehubí dravé roztoče Phytoseidae, je proto velmi vhodný k použití v systému integrované ochrany rostlin.

Registrované použití postřiku na hubení škůdců NISSORUN 10 WP:

Okrasné rostliny, okrasné dřeviny - svilušky: 0,07 % nebo 3,5 g 5 l vody ( při zjištění výskytu ), OL 1 den Jádroviny, peckoviny, réva vinná - svilušky: 0,07 % nebo 3,5 g 5 l vody ( na počátku líhnutí larev ), OL 30 dní Vinná réva - svilušky: 0,07 % nebo 3,5 g 5 l vody, na počátku líhnutí larev, OL 42 dní Chmel otáčivý - sviluška chmelová: 0,05 % nebo 7,5-10 g 15-20 l vody ( před květem , při prvním výskytu svilušky, od: května, do: června )

NISSORUN 10 WP selektivní kontaktní akaricid ve formě dispergovatelného prášku k hubení svilušek ve chmelu, révě vinné, okrasných rostlinách, okrasných dřevinách, jádrovinách a peckovinách.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000336
Co ještě můžete potřebovat?
62 Kč s DPH
Lepové desky jsou určené k odchytu škodlivého hmyzu – pilatka žlutá, pilatka jablečná, pilatka švestková. Desky se používají k ochraně květů a plodů ovocných stromů. Jejich výhodou je, že jsou bez zápachu, bez...
Zákazníci také nakoupili
144 Kč s DPH
Loxiran  je náhradní náplň do mravenčího bufetu. Jedná se přírodním insekticid určený k odstranění mravenců z nechtěných prostor (terasy, balkony, obytné prostory a podobně). Mravenci tekutinu přenášejí přímo do...
18 Kč s DPH
Geohumus - 0,05 l - množství vhodné 3 litry substrátu. Geohumus je pomocník při pěstování rostlin, hlavně pokud nemáte dostatek času na pravidelnou zálivku. Jedná se biologicky rozložitelný granulát pro trvale krásné...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se