Naše produkty

Nejprodávanější

Podobné články

Nissorun - likvidátor svilušek - 2 x 3,5 g - 1 ks

7000336

Nové

Nissorun - je specifický likvidátor svilušek

Jedná se o selektivní kontaktní akaricid NISSORUN 10 WP ve formě dispergovatelného prášku k hubení svilušek ve chmelu, révě vinné, okrasných rostlinách, okrasných dřevinách, jádrovinách a peckovinách.

Více informací

73 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Působení přípravku NISSORUN 10 WP: Nissorun 10 WP je kontaktní akaricid, který se vyznačuje dlouhodobým specifickým účinkem na vajíčka, larvy a nymfy svilušek. Na dospělce působí nepřímo, nehubí je, ale sterilizuje. Zasažené svilušky kladou sterilní vajíčka, ze kterých se již nelíhne další generace.

Postřik proti sviluškám se vyznačuje silným translaminačním účinkem, tzn. proniká velice rychle listy a hubí uvedená vývojová stadia škůdce na horních i spodních stranách. Přípravek má dlouhodobý účinek v porostu 50?70 dní, kdy je schopen udržet výskyt svilušky pod ekonomickým prahem škodlivosti. Přípravek nehubí dravé roztoče Phytoseidae, je proto velmi vhodný k použití v systému integrované ochrany rostlin.

Registrované použití postřiku na hubení škůdců NISSORUN 10 WP:

Okrasné rostliny, okrasné dřeviny - svilušky: 0,07 % nebo 3,5 g 5 l vody ( při zjištění výskytu ), OL 1 den Jádroviny, peckoviny, réva vinná - svilušky: 0,07 % nebo 3,5 g 5 l vody ( na počátku líhnutí larev ), OL 30 dní Vinná réva - svilušky: 0,07 % nebo 3,5 g 5 l vody, na počátku líhnutí larev, OL 42 dní Chmel otáčivý - sviluška chmelová: 0,05 % nebo 7,5-10 g 15-20 l vody ( před květem , při prvním výskytu svilušky, od: května, do: června )

NISSORUN 10 WP selektivní kontaktní akaricid ve formě dispergovatelného prášku k hubení svilušek ve chmelu, révě vinné, okrasných rostlinách, okrasných dřevinách, jádrovinách a peckovinách.

28 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu