×

Kategorie

Substral komplexní ochrana - Okrasné rostliny - 800 ml

×

Substral komplexní ochrana je fungicidní a insekticidní systemický přípravek k okamžitému použití bez nutnosti ředění. Je určen ideálně pro růže, ale i pro ostatní kvetoucí a okrasné zahradní rostliny ve venkovních prostorech. Působí v rostlinách třemi způsoby: HUBÍ mšice - již během 24 hodin, POTLAČUJE - existující infekci černé skvrnitosti, padlí a rzi, CHRÁNÍ  - rostiny včetně nových přírůstků proti napadení mšicemi a houbovými chorobami.

Číst víceShow less
220 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000319
Přidat k oblíbeným
Popis

Působení přípravku: Systemický přípravek je vstřebáván listy rostlin a rozváděn po celé rostlině (listy, lodyha i pupeny). Toto umožňuje kontrolu i proti skrytým a obtížně likvidovatelným škůdcům.

Kdy používat: od dubna do konce září
Aplikujte ihnek při prvníách příznacích napadení rostlin a pokračujte v intervalech 21 - 28 dnů. 

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000319
Podobné články
Co ještě můžete potřebovat?
127 Kč s DPH
Postřikový fungicid je určen k přímému použití. Je vhodný k ochraně proti plísním rajčat a okurek. Aplikujte počátkem května/června při objevení prvních příznaků. Ochranná lhůta: 3 dny.
105 Kč s DPH
Postřikový fungicidní přípravek ve formě emulgovatelného koncentrátu určený k ochraně jádrovin proti padlí jabloňovému a strupovitosti, révy proti padlí révovému, angreštu a černého rybízu proti americkému padlí...
Zákazníci také nakoupili
18 Kč s DPH
Geohumus - 0,05 l - množství vhodné 3 litry substrátu. Geohumus je pomocník při pěstování rostlin, hlavně pokud nemáte dostatek času na pravidelnou zálivku. Jedná se biologicky rozložitelný granulát pro trvale krásné...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se