×

Kategorie

Goji - Kustovnice čínská - semena Goji - 5 ks

×

Zazračné plody z Himalájí - Bobule Goji - "Plody štěstí"

Kustovnice čínská plodí zřejmě nejhodnotnější ovoce na naší planetě z hlediska obsahu vitamínů a nutričních látek. Jedná se o všelék. Připisují se jim takové vlastnosti jako vliv na dlouhé mládí, krásu, energii, sílu a vytrvalost

Číst víceShow less
63 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1000210
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat kustovnici ze semínka?

Před samotným výsevem doporučujeme semínka stratifikovat v lednici po dobu 4 týdnů. Samotný výsev pak provádíme od března do května nebo od září do listopadu. Semínka klíčí přibližně 4–6 týdnů nebo déle.

Stanoviště volíme slunečné s kyprou písčitou až jílovitou půdou, která je bohatá na živiny. Pokud chceme vysadit větší množství keřů. doporučujeme volit mezi nimi rozestupy kolem 2 až 2,5 metru. Zálivka velmi mírná, při delším období sucha postačí 1x za měsíc.

Před výsevem doporučujeme prohnojit půdu kompostem. Pokud plánujeme hnojení, kustovnici vyhovuje forma postřiku na list.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1000210
Podobné články
Co ještě můžete potřebovat?
35 Kč s DPH
Solanum sessiliflorum je tropický keř plodící hnědočervené jedlé plody. Plody se konzumují buď čerstvé nebo jsou vhodné k výrobě nápojů. Tento tropický keř má velmi velké listy, dlouhé až 45 cm, oválného tvaru, zelené...
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se