×

Kategorie

Harmala stepní - Peganum harmala - Stepní routa - prodej semen rostlin - 30 ks

×

Routa stepní neboli Harmala - Peganum harmala - prodej semínek

Harmala je rostlina hojně využívaná v lidovém léčitelství. U nás se pěstuje jako pokojová rostlina. Jedná se vlastně o keř, dosahující výšky až jeden metr. Harmala pochází z Asie. Dá se říct, že v Uzbekistánu se routa stepní používá jako všelék. U nás je známá spíše jako vykuřovadlo, přidává se do vykuřovadel k zesílení účinku.

 

Číst víceShow less
32 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1000317
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat routu stepní neboli harmalu ze semínka?

Harmala stepní je přibližně 30 cm vysoký keřík. Je sice mrazuvzdorná ale miluje hodně slunce a sucho. Semena se lehce zatlačí do substrátu, ne moc hluboko, aby se neudusila. Můžeme použít i substrát pro kaktusy. Doba klíčení je přibližně 5 - 21 dní, záleží na podmínkách, které rostlině poskytneme. Půdu vyžaduje propustnou, výživnou, neutrální, či mírně zásaditou. Stanoviště volíme slunečné, polostinné. Na zimu přikryjeme chvojím nebo netkanou textilií. 

Důležité je hlavně dopřát rostlině hodně slunce.

 

Číst víceShow less
Detaily produktu
1000317
Co ještě můžete potřebovat?
136 Kč s DPH
Praktická lopatka co se neohne Velmi kvalitní lopatka, trvanlivá a může se ostřit. Je vyrobena z pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Odolává teplotám v rozmezí -40 až +150°C a je 100 procentně recyklovatelná.
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se