×

Kategorie

Liliovník tulipánokvětý - Liriodendron tulipifera - prodej semen stromů - 10 ks

×

Liliovník tulipánokvětý - prodej semínek

Liliovník je zatím méně známý druh listnatého stromu, který dosahuje výšky až kolem 40 m. Kvete žlutozelenými květy o průměru až 5 cm a právě tyto květy připomínají květy tulipánů. Pěstuje se hlavně jako okrasná dřevina. 

Číst víceShow less
46 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1002029
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat liliovník tulipánokvětý ze semínka?

Semena nejdříve namočíme do vlažné vody na 24 hodin a poté provedeme tzv. studenou stratifikaci. - tzn. semínka vložíme do ledničky na 2 měsíce. Semena vložíme buď na vatu či do písku. Poté jsou semena připravena k samotnému výsevu.

Ideální hloubka vyséváme 0, 5 cm. Teplota by měla být pokojová - 21 - 25 stupňů. Stanoviště zvolíme slunečné. Prvních květů se dočkáme po 8 - 10 letech, budou se objevovat vždy od května do července. Rostlina je mrazuvzdorná. 

Číst víceShow less
Detaily produktu
1002029
Podobné články
Co ještě můžete potřebovat?
Zákazníci také nakoupili
115 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/495-proti-chorobam Jedná se o fungicidní přípravek ve formě ve vodě dispergovatelného granulátu proti houbovým chorobám jabloně, vinné...
44 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/82-tulipany Tulipán Apricot Foxx má světle žluté květy přelévány pastelově meruňkovou barvou. Velmi dobře se kombinují s jinými...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se