×

Kategorie

Česneková tráva - Tulbaghia violacea - semena česnekové trávy - 5 ks

×

Česneková tráva - lat. název Tulbaghia violacea je účinná rostlina při odpuzování krtků a hrabošů. V létě jí můžeme zasadit do záhonu, v zimě je potřeba jí vyhrabat a přemístit dovnitř, jelikož rostlina není mrazuvzdorná. Rostlina Česneková tráva je vskutku velice oblíbená rostlina hlavně pro milovníky česneku. Tato rostlina nám nabízí celoroční sklizeň chuťově unikátních a zároveň barevně atraktivních listů.

Rostlina Tulbaghia pochází původně z Jižní Afriky. Dorůstá až do výšky kolem 40 centimetrů. Jedná se o okrasnou a zároveň jedlou rostlinu.

Číst víceShow less
59 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1000503
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat česnekovou trávu ze semínka?

Výsev provádíme celoročně, do hloubky přibližně 0,5 cm. Rostlina klíčí přibližně 1 - 2 měsíce. Stanoviště volíme slunečné s dobře propustnou, humózní půdou, kterou udržujeme stále vlhkou. Vyhovuje jí pravidelná zálivka a občasné přihnojení. Rostlinu můžeme pěstovat také venku, ale snese pouze mírnou zimu (přikryjeme mulčovací kůrou, či chvojím), proto ji raději přemístíme do chladné světlé místnosti s teplotou kolem 10°C.

Rostlinu lze sklízet celoročně, podobně jako pažitku. Vždycky si odřízneme potřebné množství stébel. Stébla lze i zamrazit.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1000503
Co ještě můžete potřebovat?
24 Kč s DPH
Boryt barvířský - prodej semen - Isatis tinctoria  Boryt barvířský je dvouletá léčivá rostlina s antibakteriálními účinky. Boryt barvířský obsahuje hlavně v listech modré barvivo nazývané borytová modř, patří tato...
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se