×

Kategorie

Olivovník evropský - Olea europeae - semena olivovníku - 5 ks

×

Olivovník evropský je díky svým plodům a díky své odolnosti velice oblíbený už po staletí. Pěstování Olivovníku je jednoduché, jedině si musíme dát pozor na správné přezimování.
Olivovníky můžeme pěstovat buď jako hrnkovou rostlinu v květináči či zasadit přímo do zahrady. Olivovník potřebuje málo zalévat, což je zapříčiněno tím, že pochází ze Středomoří.

Číst víceShow less
51 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1001402
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat Olivovník ze semínka?

Semena olivovníku se můžou sázet celoročně. Jejich obal nejprve narušíme pilníkem a poté je necháme na 1 - 2 dny namočené ve vodě. Poté je necháme projít studenou stratifikací po dobu 2 měsíců. Výsev provádíme na povrch výživného substrátu smíchaného s perlitem. Klíčení trvá několik týdnů až měsíců, je nepravidelné. Stanoviště volíme slunečné či polostinné. Olivovníku nevadí teploty kolem 0°C, ale je lepší jej na zimu přesunout do interiéru.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1001402
Podobné články
Co ještě můžete potřebovat?
Zákazníci také nakoupili
74 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/304-hnojivo-tekute Hnojivo Chilli Focus je prémiové tekuté hnojivo vhodné hlavně pro Vaše chilli papriky ale i běžné papriky. Je vhodné...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se