×

Kategorie

Ačokča - Cyclanthera pedata - prodej semen ačokči - 6 ks

×

Ačokča - Papriková okurka - Paprikookurka - Cyclanthera pedata - prodej semen ačokči

Ačokča je tykvovitá pnoucí zelenina, která je velice rozšířená hlavně v Jižní a Střední Americe. Má velice blízko k okurkám, ale na rozdíl od nich se pěstuje jednodušeji.

Preferuje vlhké a hlavně teplé klima, u nás se dá však také vypěstovat, předpěstování je možné ve fóliovníku či na okenním parapetu. Sazeničky přesadíme ven, až po posledních mrazech, tzn. po 15.5. Později se dá vysévat i přímo na venkovní stanoviště, ale také až po 15.5.

Rostlina potřebuje ke svému růstu oporu a jižní sluneční strany. Pokud si semínka zasadíme na jaře, na plody se můžeme těšit v srpnu či v září.

Číst víceShow less
53 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
1002313
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak si vypěstovat ačokču ze semínka?

Semena si předpěstujeme od dubna doma. Výsev provádíme do hloubky 1 - 1,5 cm. Semínka klíčí přibližně 1 - 2 týdny nebo déle při teplotě kolem 22°C. Ven na konečné, slunečné, stanoviště přesazujeme rostliny v polovině května, kdy již nehrozí ranní mrazíky. Případně můžeme mladé sazeničky překrýt netkanou textilií. Půda by měla být lehká, humózní, výživná. Pravidelně zaléváme a v době vegetace i hnojíme.

Číst víceShow less
Detaily produktu
1002313
Co ještě můžete potřebovat?
136 Kč s DPH
Praktická lopatka co se neohne Velmi kvalitní lopatka, trvanlivá a může se ostřit. Je vyrobena z pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Odolává teplotám v rozmezí -40 až +150°C a je 100 procentně recyklovatelná.
Zákazníci také nakoupili
61 Kč s DPH
Zboží již nemáme v nabídce, náhradu najdete zde: https://www.osiva-semena.cz/74-rostliny-pro-zvirata Krmná řepa Ursus Poly je víceklíčková polyploidní odrůda krmné řepy, žluté barvy. Má vysoký výnos bulev s velmi...

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se