Naše produkty

Nejprodávanější

Podobné články

Stimulátor pro výsev a mladé rostlinky - Forestina List - 200 ml

7000148

Nové

Přípravek má pozitivní vliv na klíčení osiv a následný růst. Ideální způsob použití je aplikace stimulátoru na vysévané osivo a následně nechat semena nabobtnat (osivo nasypte na misku a v dostatečném množství nastříkejte stimulátor na osivo tak, aby semena byla obklopena stimulačním roztokem). Po 12 - 24 hodinách vložte semena do výsevního substrátu. V případě, že semena vyséváte přímo do substrátu, aplikujte stimulátor v dotatečném množství přímo na osivo tak, aby byl substát okolo semen dostatečné vlhlý.

Více informací

75 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Před aplikací zřeďte stimulátor s vodou v poměru 1:100 (1 díl stimulátoru na 100 dílů vody)

Aplikace stimulátoru na rostliny: 
Růstový stimulátor můžeme aplikovat na všechny druhy rostlin postřikem na list. Přípravek má vzhledem k obsahu huminových látek a současně také auxinu komplexní vliv na rostiliny, a tím se značně urychluje růst rostlin a jejich kompaktnost.

Růstový stimulátor aplikujeme hlavně na mladé sazenice zeleniny( rajčata, papriky, okurky...) a na další zahradní a pokojové rostliny.

Postřik aplikujeme 1x týdně na mladé rostliny a 1 - 2x měsíčně na vzrostlé rostiny. Připravený roztok před použitím důkladně protřepeme

 
Detailní informace
Vhodné pro:Pokojové rostliny, Univerzální, Zelenina, Balkónové rostliny

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu