Naše produkty

Nejprodávanější

Hnojivo pro jahody - Focus - 100 ml

7000219

Nové

Strawberry Focus zajišťuje ideální výživu pro jahodníky, pěstované volně v půdě nebo v nádobách.

Vyvážené složení na základě mnohaletého výzkumu pro optimální vývoj rostlin, vysokou výnosnost a bohatou vůni i chuť plodů. Obsahuje pečlivě vybraný poměr makro i mikro prvků v té nejčistší formě, rostlinné kyseliny a výtažek z kelpu (mořská řasa).

Více informací

79 Kčs DPH

Skladem

- +

 
Návod

Strawberry focus obsahuje pečlivě vybraný poměr makro a mikro prvků pro zdravý a bujný růst jahod. Zajišťuje zdravou a sytou barvu listů a rychlý rozvoj kořenového systému.

Jahody mají velmi specifické nutriční požadavky, je proto velmi důležité zvolit správnou výživu. Největším problémem většiny produktů na trhu je vysoký obsah močoviny.

Močovina je pro jahody velmi toxická, tím zabraňuje správnému růstu. Strawberry focus z tohoto důvodu žádnou močovinu neobsahuje. Vyrábí se z nejčistších rozpustných minerálních solí. Obsahuje všechny potřebné živiny pro zdravý a bujný růst.

Strawberry focus je vyroben z látek maximální čistoty a proto neobsahuje žádné těžké kovy a jiné balastní látky. Obsažené mikroprvky v chelátové formě pro snadnou dostupnost dle potřeby jahod. Strawberry focus dále obsahuje kelpak (výtažek z mořské řasy), bohatý na humicidní a fulvicidní kyseliny, které zlepšují vitalitu jahod a příjem živin. Strawberry focus je mimo jiné velmi šetrný k životnímu prostředí. Tento produkt pomáhá vytvořit zdravé, energické a silné jahody.

Doporučené dávkování: Jednou týdně 1ml až 2,5ml na 1l zálivky.

 
Detailní informace
Vhodné pro:Jahody

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Posledně prohlédnuté

Menu