×

Kategorie

Hoštické hnojivo Guáno kapalné - 500 ml

×

Hoštické hnojivo Guáno - z trusu mořských ptáků

Guáno je čistě přírodní surovina, vzniklá mineralizací ptačího trusu na pobřeží Jižní Ameriky. Vzhledem ke svému složení je po staletí využívána místními obyvateli v zemědělství jako vynikající přírodní hnojivo. Úpravou do tekutého stavu se Guáno stává vhodným hnojivem pro pěstování rostlin v bytě i venkovním prostoru. Guáno poskytuje rostlinám potřebné živiny po celé vegatační období ve formě, ve které jsou živiny kořenovým systémem dobře přijímány. Protože se jedná o přírodní surovinu, nedochází při správném dávkování k poškození rostlin a zasolení půdy. Půda si tak udržuje svoji vzdušnost a úrodnost.

Číst víceShow less
104 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000111
Přidat k oblíbeným
Popis

Návod: 

Pro zálivku ředíme Guáno v kapalném poměru 15 ml do 3 litrů vody. Hnojivovou zálivku provádíme týdně. V případech, kdy je vhodné hnojení tzv. na list (venkovní pěstování rajčat, paprik, okurek apod.) ředíme Guáno v poměru 15 ml v 6 litrech vody. Postřik provádíme ráno nebo navečer jednou za týden. Vzhledem k přírodnímu charakteru hnojiva je možno provádět sběr plodů již den po aplikaci.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000111

Parametry

Vhodné pro
Balkónové rostliny
Pokojové rostliny
Podobné články
Co ještě můžete potřebovat?
63 Kč s DPH
Kapka je tekutý hnojící přípravek, který využijete ke hnojení popínavých a keříkových růží. Využít ho můžete i na ostatní okrasné rostliny. Podporuje zdravý růst rostlin a tvorbu listů. Hnojivo dodává rostlinám...
Zákazníci také nakoupili

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se