×
Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(
PPL Parcelshop

Kategorie

Hnojivo na jehličnany s rohovinou - Forestina - pevné hnojivo - 1 kg

×

Hnojivo na jehličnany Biomin je vydatné organo-minerální hnojivo, jehož významnou složkou je drcená rohovina.

Tato přírodní surovina je zvláště ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který se působením půdních mikroorganismů uvolňuje postupně, takže je rostlinami maximálně využit po delší vegetační období.

V optimálním poměru jsou v tomto hnojivu zastoupeny i ostatní zdroje živin, nezbytné k harmonickému vývoji a zdravému růstu všech jehličnanů a okrasných keřů.

Read moreShow less
128 Kč s DPH
Skladem
Reference:
7000190
Přidat k oblíbeným
Popis

Jak používat hnojivo jehličnany?

Hnojení se provádí na začátku vegetačního období (březen–duben), kdy se stejnoměrně na plochu rozhodí a poté zapraví do půdy hnojivo v doporučené dávce. Plocha koruny ohraničuje plochu pro hnojení

Při ponechání hnojiva na povrchu substrátu dochází rovněž k pozvolnému uvolňování živin, ale s menším efektem využití všech kvalitativních vlastností, které hnojivo nabízí. Postup hnojení můžete opakovat v průběhu vegetace (cca červenec).

Toto hnojivo je vhodné k výživě všech druhů jehličnanů a okrasných keřů pěstovaných jak ve volné půdě, tak i v nádobách a truhlících.

Upozornění vzhledem ke složení, mechanizmu působení a maximálnímu využití obsažených živin je hnojivo určeno k přímé aplikaci do půdynení určeno k rozpouštění ve vodě a aplikaci zálivkou.

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000190

Parametry

Vhodné pro
Stromy a keře
Mohlo by se také hodit
155 Kč s DPH
Organické hnojivo od značky Weiki je čistě přírodním produktem.  Díky vysokému obsahu živin, stopových prvků a fosforu zajišťuje sladké plody a bohaté květy. Živiny jsou do půdy uvolňovány postupně. Půda má poté...
8 produktů ve stejné kategorii

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Klikněte pro zobrazení více produktů
Bohužel jsme nic nenašli :-(

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se