×

Kategorie

Minerální hnojivo pro muškáty - Agro - 1 kg

×

Organo- minerální hnojivo pro muškáty značky Agro je vydatné vícesložkové hnojivo, které dodá Vaším oblíbeným muškátům právě potřebné živiny ve vyváženém poměru až po dobu 2 měsíců.

Právě kombinace organické a minerální složky zaručí, že hnojivo působí rychle a zároveň dlouhodobě. Toto hnojivo je vhodné pro všechny typy muškátů, jak v truhlících tak i v samozavlažovacích květináčích. 

Číst víceShow less
105 Kč s DPH
Odešleme dnes, nebo následující pracovní den
Skladem
Kód zboží:
7000162
Přidat k oblíbeným
Popis

Nespornou výhodou hnojiva je minerální složka, která zajistí nárůst zelené hmoty a bohatou násadu květů a hlavně působé v půdě již během několika dní po použití. 

Organická přírodní složka působí až 60 dní a má pozitivní vliv na vytváření humusu v půdě a tím zvyšuje úrodnost. 

Návod na použití najdete na obalu zboží. 

Číst víceShow less
Detaily produktu
7000162

Parametry

Vhodné pro
Muškáty
Podobné články
Co ještě můžete potřebovat?
63 Kč s DPH
Hnojivo na muškáty a jiné balkónové okrasné rostliny s rohovinou Jedná se o biominerální hnojivo, jehož významnou složkou je rohovina. Tato drcen surovina je zvláště ceněna pro obsah organicky vázaného dusíku, který...
110 Kč s DPH
Hnojivo Kristalon je nejoblíbenější hnojivo na českém trhu a prodává se již od roku 1996. Svoji oblíbeností dosáhlo hlavně díky svým výborným hnojivým účinkům, a to jak u drobných zahrádkářů, tak i u profesionálů....
Zákazníci také nakoupili
70 Kč s DPH
Jiřinka s názvem Sweetheart je bílorůžová odrůda s výškou pouze 30 cm.  Jiřinky se hodí do okrasných záhonů, dobře vyniknou ve skupinkách. Tato odrůda se dá dobře pěstovat i v květináči. Kvete od června až do října.

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se