×
Hledat v našem blogu

Vánoční balení semínek

Máte už jasno, čím na Vánoce obdarujete své blízké?

Máte v rodině zahrádkáře, bylinkáře nebo milovníka květin? Nevíte, čím potěšit svoji tchýni? Máme pro vás tip na originální vánoční dárek. Nenechávejte shánění dárků na poslední chvíli a vyberte si v pohodlí domova z našich krásných balíčků semen.

Chcete-li potěšit milovníka bylinek, máme pro Vás výběr top deseti nejprodávanějších bylin, které užijte jak v kuchyni, tak jako bylinnou lékárnu. Z nabídky jmenujme například libeček, majoránku nebo šalvěj thajskou.

Vaše blízké by také možná mohlo potěšit speciální vánoční balení semen exotických plodů. Tento balíček obsahuje nejoblíbenější odrůdy exotických rostlin (banánovník, mučenku, karambolu, kiwano nebo guave).

Vánoční balení s originální visačkou je pro vás zdarma!

"Věnujte pod stromeček radost z pěstování."

Další tip je zejména pro otrlé pojídače pálivých chilli papriček. V balíčku jsou ty nejpálivější odrůdy pro opravdové chilli nadšence (Chilli Habanero, Chilli Peter, Chilli Bhut Jolokia, Chilli Bhut Jolokia čokoládové nebo Chilli Anaheim). Pěstování chilli je velice jednoduché a zvládne ho opravdu každý.

V nabídce máme také směs nejoblíbenějších balkonových letniček do truhlíku s jedenácti druhy pestrobarevných květů. S tímto balíčkem si vaše tchýně určitě bohatě vyzdobí balkón i terasu. Vybrali jsme pro vás směs těch nejkrásnějších letniček, ketré zpestří každý truhlík.

Pro milovníky ekozemědělství a biopotravin jsme připravili několik balíčků s bioklíčky nebo tradiční biozeleninou, která potěší zejména milovníky zdravého životního stylu a dodá především v zimním období spoustu energie.

A na závěr bychom rádi představili letošní novinku – voňavou dárkovou krabičku, která je doslova nabitá směsí semen, ze které vypěstujete to správné koření pro každého kuchaře. Dárkové krabičky pro vás vyrábíme ručně z českého borovicového dřeva.

Tag: Balíčky
Podobné články

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se