Vánoční balení semínek

Vánoční balení semínek

Máte už jasno, čím na Vánoce obdarujete své blízké? Máte v rodině zahrádkáře, bylinkáře nebo milovníka květin? Nevíte, čím potěšit svoji tchýni? Máme pro vás tip na originální vánoční dárek. Nenechávejte shánění dárků na poslední chvíli a vyberte si v pohodlí domova z našich výhodných balíčků semen. To vše již od pouhých 133 Kč.

Chcete-li potěšit milovníka bylinek, máme pro Vás výběr top deseti nejprodávanějších bylin, které užijte jak v kuchyni, tak jako bylinnou lékárnu. Z nabídky jmenujme například libeček, majoránku nebo šalvěj thajskou.

Vaše blízké by také možná mohlo potěšit speciální vánoční balení semen exotických plodů. Balíček exotických plodů obsahuje nejoblíbenější odrůdy exotických rostlin (banánovník, mučenku, karambolu, kiwano nebo guave). Vánoční balení balíčku je již v ceně.

Další tip je zejména pro otrlé pojídače pálivých chilli papriček. V balíčku jsou ty nejpálivější odrůdy pro opravdové chilli nadšence (Chilli Habanero, Chilli Peter, Chilli Bhut Jolokia, Chilli Bhut Jolokia čokoládové nebo Chilli Anaheim). Pěstování chilli je velice jednoduché a zvládne ho opravdu každý.

V nabídce máme také směs nejoblíbenějších balkonových letniček do truhlíku s jedenácti druhy pestrobarevných květů. S tímto balíčkem si vaše tchýně určitě bohatě vyzdobí balkón i terasu. Vybrali jsme pro Vás směs těch nejkrásnějších truhlíkových letniček, s kterými balkón bude hýřit barvami, které zpestří fasádu i paneláku.

Pro milovníky ekozemědělství a biopotravin jsme připravili několik balíčků s bioklíčky nebo tradiční biozeleninou. BIO zelenina posílí Váš zdravý styl. Vánoční balení je zahrnuto v ceně balíčku.

Publikováno dne 2016-11-24 720
Tag: Balíčky

Podobné články

Vánoce už klepou na dveře

Máte vymyšleny dárky pro Vaše blízké?

Menu