×

Vánoce jsou skoro za dveřmi. Máte už vymyšleno, čím obdarujete Vaše blízké?

Hledáte ideální dárek pro své nejbližší, obchodní partnery, či kolegy v práci? Nejlepší dárek je takový, který se dá díky troše vlastního přičinění sníst. Tak využijte naší rozsáhlé nabídky semen a doplňkového zboží, jako jsou květníky, nůžkyhnojiva a další a nechte si zaslat balíček pro Vaše blízké. V naší nabídce najdete pouze kvalitní produkty od prověřených dodavatelů. Rádi vám nabalíme jakýkoliv dárkový balíček na přání nebo si můžete vybrat z těch, již připravených.

Z našich balíčků vyberete dárky jak pro milovníky květin, tak zeleniny (i v BIO kvalitě), pro pěstitele exotických rostlin, palem, bonsají, masožravekrajčat nebo chilli papriček, radost uděláte kaktusářům i citrusářům.

Dámy jistě navíc ocení, když k balíčkům semínek přidáte růžové nůžky Ruby od firmy Fiskars, set na pěstování bylinek včetně nůžek, či startovací set pro pěstování microgreens, nebo misku na klíčení včetně pár balíčků vhodných semen ke klíčení.

Naše výhodné vánoční a dárkové balíčky potěší nejen Vaši, rodinu, ale i všechny ostatní, které chcete na Vánoce podarovat. Z naší široké nabídky budou mít radost všichni milovníci pěstování. Naše vánoční dárkové balíčky mohou být krásným a překvapivým dárkem pro Vaše blízké na Vánoce.

"
Tag: Zahrada
Co ještě můžete potřebovat?
136 Kč s DPH
Praktická lopatka co se neohne Velmi kvalitní lopatka, trvanlivá a může se ostřit. Je vyrobena z pevného polyamidu vyztuženého skelnými vlákny. Odolává teplotám v rozmezí -40 až +150°C a je 100 procentně recyklovatelná.
Podobné články

Menu

Menu

Menu

Založte si u nás účet a uložte si Vaše oblíbené zboží

Přihlásit se